Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharp LC 32X20E brak obrazu

17 Sty 2009 16:13 3831 3
  • Poziom 22  
    Witam mam problem ze swoim sharpem. Po włączeniu zasilania zapala się zielona dioda power na 3 sek. potem czerwona na 5 sek. i po około 1 minucie na przemian zapalają się diody - 4 razy/sek zielna "opc" i 2 razy/sek czerwona "power", ekran niema podświetlenia - czysta czerń. Sterowanie pilotem - dioda power miga ale nie zmienia stanu monitora.
    Proszę o wszelką pomoc

Wgrałem nowy soft 100% ok nie pomogło narazie nie mogę wejść w sm

Wchodzę w sm: obraz dźwięk i kanały są ale nie wiem którą opcją mam go doprowadzić do normalnej pracy może ktoś ma listę ustawień fabrycznych?

Jedna z pozycji sm: monitor err cause 20202020 ?
  • Poziom 14  
    Wgraj nowszy soft ( standard w Sharpie ) v1070
  • Poziom 34  
    Witam. Nie wydaje mi sie, żeby to była wina oprogramowania. Widziałem takie zachowanie się diod wiele razy, ale zawsze był to jakiś problem sprzętowy i płyta jest w stanie protekcji. Jeżeli jest to uszkodzenie układu podświetlenia to próba wejscia do trybu serwisowego powoduje ignorowanie tej protekcji i dioda sygnalizuje stan normalnej pracy. Jeżeli to inne uszkodzenie to diody szybko wracają do sygnalizacji protekcji. Sprawdź najpierw pewność wszystkich połączeń i spróbuj wejść do SM. Pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    Po 10 dniach, wymiana na nowy z nową gwarancją bez stwierdzenia usterki. Dziękuję za próbę pomocy.
    Pozdrawiam.