Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sharp LC 32X20E brak obrazu

stan000 17 Jan 2009 16:13 4257 3
    stan000
    Level 22  
    Witam mam problem ze swoim sharpem. Po włączeniu zasilania zapala się zielona dioda power na 3 sek. potem czerwona na 5 sek. i po około 1 minucie na przemian zapalają się diody - 4 razy/sek zielna "opc" i 2 razy/sek czerwona "power", ekran niema podświetlenia - czysta czerń. Sterowanie pilotem - dioda power miga ale nie zmienia stanu monitora.
    Proszę o wszelką pomoc

Wgrałem nowy soft 100% ok nie pomogło narazie nie mogę wejść w sm

Wchodzę w sm: obraz dźwięk i kanały są ale nie wiem którą opcją mam go doprowadzić do normalnej pracy może ktoś ma listę ustawień fabrycznych?

Jedna z pozycji sm: monitor err cause 20202020 ?
    Autsaider25
    Level 15  
    Wgraj nowszy soft ( standard w Sharpie ) v1070
    Macosmail
    Level 34  
    Witam. Nie wydaje mi sie, żeby to była wina oprogramowania. Widziałem takie zachowanie się diod wiele razy, ale zawsze był to jakiś problem sprzętowy i płyta jest w stanie protekcji. Jeżeli jest to uszkodzenie układu podświetlenia to próba wejscia do trybu serwisowego powoduje ignorowanie tej protekcji i dioda sygnalizuje stan normalnej pracy. Jeżeli to inne uszkodzenie to diody szybko wracają do sygnalizacji protekcji. Sprawdź najpierw pewność wszystkich połączeń i spróbuj wejść do SM. Pozdrawiam.
    stan000
    Level 22  
    Po 10 dniach, wymiana na nowy z nową gwarancją bez stwierdzenia usterki. Dziękuję za próbę pomocy.
    Pozdrawiam.