Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bravo 1.8 GT LPG- nieprawidłowa praca silnika na LPG.

17 Sty 2009 18:43 1487 7
  • Poziom 2  
    tóż mam taki problem z obrotami auto stoi na luzie jak dodam mu tyćko gazu to obroty spadaja tak do 600 i wtedy dopiera ida w gore przy ruszani wlasnie wtedy robi czasem tzn żabki.
    Jadac na 2 Biegu przy obrotach 1500 jak wcisne mu gaz do dechy to szarpie az dojdzie tak do 2500-3000 obrotow i potem idzie jak burza.
    I taki problem wystepuje tylko na Gazie na benzynie jest OK,wymienilem świece kabli nie bo tam są cewki,wymieniony jest tez filtr gazu . Prosze o Pomoc
  • Poziom 17  
    Witam a napisz jaką masz instalacje typ i nazwe instalki i ile ma przebiegu
  • Poziom 2  
    to tak:
    Gaz jest Sekwencyjny instalacji BRC mial załozony gaz przy 130tys ma teraz 154tys.
    Reduktor Brc Genius
    Wielozawor typ Brc Sequant 24
  • Moderator Samochody
    Ma zły skład mieszanki, potrzebna mu prawdopodobnie tylko regulacja.
  • Poziom 11  
    Ja mam podobny problem w Fiacie Coupe 2.0 16v turbo wiesz możliwe że za to wszystko może odpowiadać tak zwany silniczek krokowy wolnych obrotów tylko dziwne że na benzynie wszystko jest ok przydała by się opinia fachowca ja mam inny typ sterownika ale to w sumie nie gra większej roli...
  • Poziom 10  
    potrzebna autokalibracja i regulacja. Na jalowym pewnie jest za bogato. Byc moze wtryski padaja od syfu
  • Poziom 15  
    Uderzaj do czakramu. Oni są najlepsi jeśli chodzi o regulacje BRC
  • Poziom 2  
    Bylem wlasnie w BRC i nic niepomogli mi na to, pojechalem do innego to jest juz troche lepiej po przelaczeniu na gaz z 2 min jest probelm z obrotami a potem jest juz ok, ale nadal nieznam przyczyny mozliwe ze jakas cewka siadla