Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W220, czy kupic?????

gregob 18 Sty 2009 13:24 2033 2
  • #1 18 Sty 2009 13:24
    gregob
    Poziom 2  

Witam Wszystkich. Nosze sie z powaznym zamiarem kupna W 220 3.2 benzyna z rocznika 99 -01, wiec prosze o jakies oceny zwiazane z tym modelem, co wchodzi w sklad tak zw. duzego przegladu, ktory w ASO kosztuje 10tys, jakich pierwszych kosztow sie spodziewac po zakupie i wogole czy ten model wart jest tych pieniedzy ktore trzeba za niego wylozyc? Z gory bardzo dziekuje za wypowiedzi.

Proszę o zakładanie tematów we właściwych działach. Przeniosłem z Mechaniki. [MS]

0 2
  • #2 18 Sty 2009 13:46
    Pawel wawa
    Moderator Samochody

Nie napisałeś ile chcesz wydać... a co do dużego przeglądu, to przy takim aucie nie robiłbym w ASO. Jakich kosztów się spodziewać, pytasz, zależy w jakim stanie kupisz auto, zawieszenie, hamulce, no i standart - paski , rolki, filtry, płyny. Ja zawsze liczę około 5 tyś.

0
  • #3 18 Sty 2009 16:15
    gregob
    Poziom 2  

srednio trzeba dac od 45 do 65tys, i niektorzy pisza ze maja fakture za przeglad o wartosci 10tys. Szczerze chcialbym cos znalezc w tej dolnej granicy cenowej. Ciekawia mnie jeszcze jakie bolaczki w tym wieku miewaja te modele, tz. czy bardzo kosztowne.

0