Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak sie zabrać do audi chorus

roberttt 04 Apr 2004 07:54 3322 5
    roberttt
    Level 10  
    czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak sie zabrać do tej motoroli
    SlaweK
    Level 43  
    Zacznij od zidentyfikowania jej i dokładnego przeczytania PDFa producenta. Tam jest wszystko.

SławeK
    adams
    Level 24  
    Ja to konfiguruję jako HC705( jeśli to maska 3G96A ) , a czytam jako HC05 i idzie bez problemu.
    SlaweK
    Level 43  
    Owszem, gdybyśmy znali dokładny symbol procka pokusić się o gotowy przepis ale co to kogo nauczy. Zrobi i juz będzie w siódmym niebie jakie to proste a następne radio posadzi bo nie będzie wiedział nawet jak to zrobił. Dlatego jestem zwolennikiem dobrych rad a nie gotowców.
    A kolega nawet nie raczył napisać z jakim radiem dokładnie lub z jakim prockiem ma do czynienia. Takie podejście świaczy o tym że nie wie ze wiele radii miało rózne procki i różne programy w nich. Co zaś śwaidczy o pewnej ignorancji. A kto będzie dawał gotowca ignorantowi ?

SławeK
    picador
    Level 33  
    za fajne radio do nauki , daj to komuś kto ma większe doswiadczenie :arrow: RADIO-CODE :wink:
    SlaweK
    Level 43  
    I jeszcze moje małe grosze. Interface to dosłownie 7 elementów sklejonych razem a to portafi niemal każdy elektronik kto umie lutować. Więc samo posiadanie interfacu o zasobie podstaw obchodznia się z takimi układami nie świadczy.
    Z praktyki zaś okazuje się że większość rozkodowywaczy-powalaczy procków nawet nie ma pojecia jak taki prosty układ sprawdzić czy jest sprawny.

SławeK