Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative Zen Stone 1gb Nie reaguje na nic

19 Sty 2009 10:24 11166 15
  • Poziom 10  
    Mam mp3 Zen Stone 1GB. Dzisiaj chciałem go załączyć, a tu nic. Dioda się nie świeci, nawet po podłączeniu do komputera. Komputer w ogóle go nie widzi. Wczoraj działał zupełnie normalnie. Macie jakiś pomysł co to może być? Resetowałem go już ze 100 razy i nic. :cry:
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 16  
    jak go resetujesz ??

probowales wgrywac od nowa soft ze strony creative ??
    w innym kompie tez nie jest wykrywany ??
  • Poziom 10  
    Wogóle nie jest wykrywalny nawet na innym kompie.

Przecież nieda sie wgrać softa jak komp nie wykrywa mp3.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 16  
    mialem nadzieje ze oprogramowanie jakos to obejdzie

a kabelek usb sprawdzales, moze jest uszkodzony??

moze aku calkowicie padl, niestety nie wiem jak ten sprzet sie rozbiera
  • Poziom 10  
    Kabelek na 100% dobry bo przez niego navkę podłączałem.

A aku nie można sprawdzić bo ani na kompa nie reaguje ani się nie włącza a tylko tak można sprawdzić. Ale jak była podłączona do kompa gdzieś ze 4h to trochę sie zgrzała.

Rozebrać też próbowałem ale bezskutecznie
  • Poziom 11  
    A próbowałeś wgrywać nowe firmware??
  • Poziom 19  
    Może nie na temat, ale jak rozebrać tą MP3??? Czy ma ona jakieś zatraski czy jest klejona??? Ponieważ muszę wymienić baterię ale nie wiem na jaką. A co do podłączenia do kompa to gdybyś mógł ją włączyć i wyłączyć często pomaga. A najlepiej gdybyś ją rozebrał i sprawdził złącze usb czy aby na pewno się trzyma.
  • Poziom 12  
    Witam, czemu przy wszystkich awariach zawsze proponujecie wymieniac soft?? Ileż można? A wracając do tematu, z tego co pamiętam cała linia nano była klejona. Trzeba uważać przy rozbieraniu, bardzo łatwo połamać obudowę. W Twoim wypadku zacząłbym od zmierzenia wartości napięcia na akumulatorze, jak już to zrobisz to napisz wyniki, obejrzyj tez dokładnie płytę główna, sprawdź czy na lini zasilania nie ma żadnych uszkodzonych elementów.
  • Poziom 21  
    witam. mam podobny problem z tą mp3, tylko że moją wykrywa komp, tylko że padł soft. szukałem go na stronie creativa i nic. prosze o podanie linku do softu. pozdrawiam
  • Poziom 21  
    ściągłem softa, próbowałem go instalować i wyskoczyło mi takie coś : Setup cold not find any previous version of Creative Software Update installed. Setup will now exit. co się mogło stać?

Dodano po 28 [minuty]:

dodatkowo po podłączeniu odtwarzacza nie świeci pomarańczowa kontrolka na odtwarzaczu, tylko wyszkoczyło mi stmp3500. co się mogło stać?
  • Poziom 9  
    jeśli twoje mp3 wykrywa komputer,a po odłączeniu nie działa musisz ją otworzyć przy użyciu scyzoryka i młotka delikatnie stukając na szczeliny złączeń,gdy ją otworzysz odkręć dwie śrubki.U mnie był oderwany kabelek od akumulatora przylutowałem go i mp3 działa jak nowe..

Proszę poprawić treść postu -zdania zaczynamy wielką litera a kończymy kropką a także błędy ortograficzne- zgodnie z regulaminem pkt.15. [dzimi]
  • Poziom 21  
    Ale czemu pisze STMP 3500 jak podłączam ją pod kompa?
  • Poziom 2  
    Jeśli mogę dołożę tu swój problem gdyż nie odbiega zbytnio od tematu mianowicie zen stone 1gb zalal sie w kieszeni kurtki deszczem (wiem że to brzmi dziwnie, ale to możliwe jeśli kieszeń zatrzymuje wodę) następnie zostal naladowany, działał normalnie, niestety po dłuższym podlączeniu do kompa reagował na każde naciśnięcie przycisku wyłączeniem się i tylko program do wymiany software'u przywracał go do jako takiego stanu,momentami nawet działał normalnie, po wyczyszczeniu w serwisie działa całkiem normalnie tylko nie chce się wyłączyć! Wyłącza się tylko po to by za sekundkę odpalić się znów, z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i proszę o szybką odpowiedz :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Moderowany przez Grzegorz Markowski:

Zamykam wątek. Przypominam o pkt. 8.4, 10.4 i 13 regulaminu.

GM