Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

słuchawki pioneer se-m290 jedna strona gra ciszej

melisław 19 Jan 2009 14:12 4924 4
    melisław
    Level 24  
    W sumie to sam nie wiem co się mogło stać... Stało się tak po tym jak ktoś strzelił w te słuchawki gdy miałem je na głowie :) Jedna strona gra teraz ciszej (brak basu i reszta pasma trochę ciszej...) Ktoś ma jakiś pomysł?
    darga104@op.pl
    Level 17  
    Witam . Omomierz w rękę i sprawdzic oba przetworniki
    będzie widac po rezystancji .Po prostu zwarte zwoje w tym słabszym.Co za tym idzie wymiana tego przetwornika.Nie przewiduję zerwania cewki bo by nie chodził.Multimetr najprostszy
    posiada ten pomiar.Pozdrawiam.W gorszym przypadku ,kabel udaje że jest cały .
    thogrin
    Level 10  
    przepraszam jeżeli odświeżam temat - może to będzie wskazówka dla innych osób które dopiero zamierzają kupić ten model.

Otóż w moim przypadku jest dokładnie tak samo jak u kolegi - twórcy tego tematu - lewa strona gra ciszej niż prawa, a na dodatek nie ma wogóle basów (w obu głośniczkach słychać wyraźne trzaski).
    Dodam tylko ze słuchawki maja 2 dni i grają tak od początku. Podłączam je pod gniazdo słuchawkowe w zestawie logitech'a x-530 jest to zestawik 5.1

tak wiec wg. mnie jest to wada modelu a nie odosobniony przypadek. SE-M290 nie są warte tych pieniędzy!!!! Fakt wygodne są i owszem. ale co z tego....

pozdrawiam
    darga104@op.pl
    Level 17  
    Witam .Jeśli mają dwa dni ,to chyba jest gwarancja .Po prostu oddaj jako nie sprawne bo nie sądzę żeby normalną metodą dało się je naprawic .Wracamy do pierwszego postu .A sporo do sprawdzenia,no i jakosc złącz po zlokalizowaniu uszkodzenia nie będzie taka sama.
    Pozdrawiam.
    dzbro87
    Level 1  
    Siema,
    Mam takie pytanie a mianowicie co Ci powiedzieli jak oddałeś na gwarancje te słuchawki? Bo mi sie stało dokładnie to co Tobie a kurde ja już je mam trochę dłużej:/ Z góry dzięki za odp, pozdrawiam