Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc w wyborze sprzętu do odbioru Cyfry+ na 2 tv

Papa_Bizkit 19 Sty 2009 16:39 1011 1
  • #1 19 Sty 2009 16:39
    Papa_Bizkit
    Poziom 9  

Witam

Odrazu muszę przeprosić, ale mam bardzo mało czasu na przeczytanie forum, choć bardzo bym chciał... Muszę was prosić o pomoc w zakupie odpowiedniego sprzętu. Otóż chciałbym odbierać Cyfrę + (z canal + i kanałami sportowymi... ah ta liga angielska) na 2 telewizorach, otóż nie są to jakieś demoniczne wspaniałe tv, ale taki są, jeden Phillips (nie pamiętam modeli) ma wejście EURO, drugi inny ale pewnie wejscie ma też EURO. Otóż chciałbym się dowiedzieć jakie konkretnie sprzęty polecacie do zakupu. Z tego co się troszkę orientuje to potrzebuje dwa tunery (i teraz czy zakupić dwa, czy kupic jeden a drugi wziąść od Cyfry+) potrzebny jest też spliter, jakieś cudo na antene (nie pamietam nazwy) i kable od anteny do telewizorów i chyba do połaczenia dekoderów przez spliter... Talerz mam już zawieszony z 60cm. nie wiem czy piszę bardzo zawile, ale może ktoś mnie zrozumie :) Nie zależy mi na HD, nagrywniu i innych bajerach, ma działać stabilnie niezawodnie itd. Na całość chciałbym przeznaczyć nie więcej niż 700zł (?).

Pozdrawiam serdecznie

Paweł

0 1
  • #2 19 Sty 2009 16:54
    rtomek
    Poziom 18  

można podzielić bez splitera cyf lub TNK
    Link

konwerter zmień na Twin
    Link

0