Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba Satelite A200 problem z zasilaczem?

lee_83 19 Jan 2009 18:48 1632 2
    lee_83
    Level 1  
    Witam
    Mozecie mi powiedziec czy aktualna gwarancja (tutaj dotycząca Toshiby Satelite A200) dotyczy rowniez zasilacza (prawdopodobnie zwarcie).
    Nie wiem czy w przypadku aktualnej gwarancji na notebooka mogę rowniez starac się o wymiane zasilacza, a jezeli gwarancja nie obejmuje zasilacza to czy może ktos mi pomoc i napisac jak otworzyc obudowe zasilacza bez wiekszego uszkodzenia go, bo ja osobiscie nie za bardzo sie na tym znam, a nie chce przy okazji zepsuc czegos innego :)
    z gory dziekuje za pomoc
    pozdro
    ^ToM^
    Level 40  
    Witam,
    gwarancja obejmuje całe urządzenie i wszystkie elementy jakie otrzymałeś z nowym komputerem. Tak więc zasilacz także.
    Pozdro
    tomek
    SQ9JXT
    manfed
    Level 17  
    Oczywiście tak napisano wcześniej gwarancja obejmuje również zasilacz.
    Zasilacze ulegają uszkodzeniom (szczególnie te o większej mocy np:120W), ale w przypadku zwarcia a w samej maszynie zasilacz potrafi się "zblokować" nawet na kilka minut . Element jest wymieniany na nowy . Dyskusyjną sprawą są pęknięcia przewodów, wtyczek. ?
    Jeżeli jesteś absolutnie pewien , że usterka dotyczy samego zasilacza , istnieje możliwość odesłania na koszt gwaranta samego elementu .(najlepiej na początku ustalić te kwestie tel.)