Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z Radiomagnetofonem Philips Az8052/14!!!!!!

TOMEKJTM 04 Apr 2004 15:01 1437 6
    TOMEKJTM
    Level 11  
    Witam.
    Mam problem z tym urzadzonkiem, przestal czytac plytki, wiec wymienilem laser jeden.Na poczatku nie chcial zaskoczyc ale po jakims czasie udalo sie.Przelecialo kilka utworow (zaczal tak jakby zwalniac i dupa)stanal.Pomyslalem ze nowy laser jest do kitu.Ale wymienilem po raz drugi na nowy i znowu to samo nie chcial na poczatku zaskoczyc ,troche pogral i d....
    Mam pytanie czy to wina lasera?Czy mozna cos z tym fantem zrobic?Czy moze ja cos zle robie ,ale wydaje mi sie ze wymiana lasera to nie filozofia?Chyba? :(
    Dziekuje za wszelka pomoc.
    .Wiśnia
    Level 28  
    wstawiłes orginalny laser ? jezeli nie wtawiłes orginalnego to zrobiłeś wiecej szkód niz pozytku ...
    sromotnik
    Level 15  
    Srawdź tesz czy nie masz zimnych lutów.
    .Wiśnia
    Level 28  
    sromotnik wrote:
    Srawdź też czy nie masz zimnych lutów.
    teraz to nie ma znaczenia .. jak zły wstawił laser tego sie obawiam >mogł pojsc zbyt duzy I i rezystorki siadły i Bóg wie co jeszcze
    robert klimowski
    Level 21  
    witam kolegę. proponowałbym zaczynać od rzeczy podstawowych czyli,sprawdzić napięcia przychodzące na płytkę cd- powinny być opisane,sprawdzić switch od klapki cd,i najważniejsze kwarc od cd ,efekt zwalniania może być tym spowodowany,można też zastanowić się nad motorem spindle.pozdrowienia
    TOMEKJTM
    Level 11  
    Co do lasera to nie byl oryginal.kupilem na gieldzie elektronicznej.
    Ma ktos moze jakis schemat do tego radyjka?Jesli tak to bym bardzo prosil.
    Czyli to wina lasera z gieldy?
    .Wiśnia
    Level 28  
    prawdopodobnie tak chodz nie jestem przekonany w zupełnosci ... bo wymieniam tylko na orginalne częsć ... a wiesz czy to przynajmiej zamiennik .. ?