Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Outlook 2007 pod Win XP - odzyskanie emaili po formacie ...

mr-x 20 Jan 2009 01:09 4634 6
    mr-x
    Level 13  
    witajcie

mam problem . padl mi sysytem (virusy), robilem format, spisalem z outlooka przed nim adresy do 1 mega waznego kontaktu, ale zapomnialem spisac 2 innych bardzo waznych adresow email . to byl outlook 2007 pod windowsem xp sp2 . Laptop Acer Travel mate na celeronie M520 .

Teraz mam partycje systemowa sformatowana (oczywiscie na niej takze mialem instalke outlooka :( ) , outlooka od nowa zainstalowanego , ale co z tego skoro nie mam tych 2 mega waznych emaili .

Moze mi ktos podac instrukcje krok po kroku jak sie do tego zabrac ?

Tzn juz szukalem na forum i o ile o sofcie do odzyskiwania plikow juz co nieco wiem , o tyle o PLIKu w ktorym outlook 2007 przechowuje emaile nie wiem nic - wie ktos ktory jest to plik ?

wielkie dzieki z gory za pomoc !

To dla mnie naprawde duzy problem :cry:

pozdr.
    Piotrek
    mat_ed
    Level 43  
    W Twoim przypadku jak podejrzewam dane zostały nadpisane także zapomnij o odzyskaniu tych adresów.
    Napisz co dokładnie zainstalowałeś do tej pory oprócz Windowsa i Outlook'a?
    mr-x
    Level 13  
    no niestety jeszcze troche zainstalowalem na ta partycje :(( np. pain shop pro 8 (stare), gg, soft od drukarki lexmark, MSN, soft od modemu thomson, autocada, antyvirusa eset nod32 ...

Dodano po 8 [minuty]:

a co do tej instrukcji z pdfa to niestety na moim komputerze obecnie nawet (czyli ze swiezym outlookiem) nie znajduje mi zadnych pilkowy rtf, msg (czyli niby plikow wiadomosci) . Udostepnilem niewidoczne pliki . W folderze o ktorym jest mowa w pdfie takze ich oczywiscie nie ma.
    mr-x
    Level 13  
    Odswiezam temat :

Wyjalem dysk z laptopa i ujrzalem takie zlacze :

http://img398.imageshack.us/my.php?image=satafj2.jpg

ktos wie co to za standart i czy mozna kupic przejsciowke Usb lub podobna do tego ?

Bo juz wiem ze musze odzyskac plik .pst . tam byly zapisane wszystkie emaile .

Ktos mi moze poradzic jakiego programu najlepiej uzyc ?

pozdr.
    piotrek
    mr-x
    Level 13  
    okzo wrote:
    SATA ! po co tobie przejsciuwka ?

Dobrze ze wiesz ze musisz odzyskac plik pst , dobrze zebys wiedzial odrazu ze zapisywanie na dysku powoduje nadpisanie !
    Quote:
    ale zapomnialem spisac 2 innych bardzo waznych adresow email .
    - kolego jezeli adresy az tak wazne, napewno to znajomi zadzwon do nich i adresaci tobie podadza swoj adres (czy juz waznymi staly sie maili od spamerow ? ) jezeli tobie bylo olac kto to i po co tobie jest potrzebny, to po co zawracac glowe !
    Jednym slowem Polski sadomasochizm rules :D !!
    DMDE scan for ntfs, jezeli mft pliku i nierezydentny atrybit $data nie zostaly nadpisane to licz ze powiodlo tobie ! Tylko to wszystko musiz robic na innym kompie gdzie ten dysk bedzie podpiety jako drugi, jezeli wymienione rzeczy zostaly nadpisane to pozostanie tylko odzysk po signaturze, tu mozna uzyc recznego odzyskiwania w DMDE lub automata Testdisk Photorec .
    signatura dla DMDE - 21 42 44 4E 56 4A 19
    Outlook 2007 pod Win XP - odzyskanie emaili po formacie ...

No domyslam sie ze sata ? przejsciowka/ kabel jak zwal tak zwal po prostu zrobilbym to u znajomego a on ma tylko laptopa takze wiec chyba pozostaje mi podpiecie tego dysku do usb . Pytam sie wiec o odpowiedni kabel do tego ?

Nie wnikaj dlaczego sa mi te emaile potrzebne bo sprawa nie jest taka prosta jak Ci sie wydaje .
    User removed account
    User removed account