Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

flash wgrywa sie z bledami

bartoszek 04 Kwi 2004 16:31 699 4
  • #1 04 Kwi 2004 16:31
    bartoszek
    Poziom 10  

Dostalem nokie 6210 , nie wlaczala sie ,zrobilem backupa rolisem i na koniec chcialem zapisac , pojawil sie komunikat - ( Flash image mcu sw checksum is bad
    After write back, you will get contakct serwice) , biore pewny sprawdzony full- wgrywam tel nie odpala, zczytuje ostatni wgrany - sprawdzony full i zapis tez z bledami - after image mcu... itd , porownuje go z oryginalnym, rozni sie , oczywiscie tel nie wlacza sie
    Wziolem inna 6210 bo pomyslalem ze cos z kabel-flasher ale flash wchodzi w drugim fonie dobrze, poprawnie zczytuje
    Przelutowalem w uszkodzonej nokii hotairem ram i flash ,zadnej poprawy
    Nie wiem o co chodzi tutaj , moze ktos cos podpowie a probowalem jeszcze flashowac knock,em bez efektu :?:

rasumujac : prawidlowy , pewny soft pitoli sie po wgraniu do fona

0 4
  • Arrow Multisolution Day
  • #2 05 Kwi 2004 01:19
    kowalwalcz
    Poziom 16  

jesli masz sprawdzonego full flasha to musi dzialac, byc moze przeklamania masz w kablu mialem kiedys dejana co niby flashowal, niestety kwarc mu siadl i ciagle telfon byl trup po wymianie dejan ozyl !!!
    hej

0
  • Arrow Multisolution Day
  • #3 05 Kwi 2004 10:12
    bartoszek
    Poziom 10  

Flashuje druga nokie 6210 tym samym sprzetem, tymi samymi programami i jest ok :?:

0
  • #4 05 Kwi 2004 13:22
    MILO
    VIP Zasłużony dla elektroda

no to postaw mu innego flasha, nie wiem po co zgrywacie w ogole backupy - szkoda czasu :), ehhh wiec jak dziala na innej nokii to juz raczej cos z hw, ja bym dalej stawial na kosc

0
  • #5 05 Kwi 2004 19:36
    bartoszek
    Poziom 10  

Podstawilem druga kosc flasha, ruszyl od razu
    --dzieki za podpowiedzi

0