Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ŁUCZNIK 2004 Kornelia II Extra

20 Sty 2009 17:03 4080 6
  • Poziom 9  
    Witam
    mam masyzne taka jak wyzej pisze i mam taki problem ze igla uniwersalna 14/90 nie syzj emi materialow elastycznych wiec kupilam jak pisze w instrukcji igly 9/65 i 11/75 ktore sa do tych tkanin i nadal masyzna nie syzje a jalsi zlapie to szyje z mprzerwami prosze pomoc co z tym zrobic
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Czy te igły są pomalowane żółtym transparentnym lakierem na mocowaniu? jeżeli nie to prawdopodobnie sprzedawca sie pomylił. Prosze sprawdzić wysokość igły po zamocowaniu w porownaniu do tej, na której maszyna szyła (czy jest identyczna). Czy problem występuje na innym materiale (płócienko, flanela)?
  • Poziom 9  
    Tak igla 75/11 jest pomalowana żółtym transparentnym lakierem zas 6/95 nie jest ale zadna nie szyje tzn ta 75/11 zlapie material ale przerywa strasznie... ta igla ma taka sama wysokosc jak ta ktra szyje (moze 2milimetry krotsza) i tlyko na elastycznych maszyna nie szyje lapie jedynie obrabianie
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Czy chwytacz jest osadzony poziomo czy pionowo (nie znam tej maszyny). Jeżeli poziomo sprobój przestawić igłę w boczne lewe położenie (powinna zacząć szyć). Niemniej wg mnie usterka polega na zbyt późnym dochodzeniu igły pod zabierak chwytaka - maszyna wymaga regulacji. Doraźnie można sprobować zamocować igłę nieco niżej (1-2mm; nie dopychać do samego końca przy mocowaniu, zbyt niskie zamocowanie spowoduje złamanie igły).
  • Poziom 9  
    Chwytacz jest pionowo nie znam sie ale tak to wyglada..sprobowalam pzrestawic igle w boczne miejsce w lewo wogule nie lapie , w prawo lapie lecz nie szyje prosto ale zyg zakiem- tego nie rozumie. Rowniez igle sposcilam te 2mm i to cos dalo gdyz szyje lecz opuszcza scieg nadal... co zrobic
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Moja żona jest zawodową krawcową i radzi byś podłożyła gazetę pod materiał. Może być nawet podwójnie złożona w zależności od materiału. Po przeszyciu po prostu trzeba delikatnie oderwać gazetę. Podobno pomaga. Nie próbuj rozregulowywać maszyny, bo bez fachowca nie dasz rady.
  • Poziom 9  
    Oo to pomoglo
    Dziekuje serdecznie za pomoc:* =]
    I pozdrawiam jak bede miala jakis problem to sie odezwe
    Dzieki:):):):)