Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spalony bezpiecznik - zasilanie układem paliwowym

juby_21 20 Sty 2009 17:35 968 7
  • #1 20 Sty 2009 17:35
    juby_21
    Poziom 2  

Witam wszystkich !!!
    Mam problem podczas jazdy na bezynie usłyszałem pykniecie w gnieżdzie bezpieczników po czym straciłem moc i silnik zgasł.
    zlokalizowałem spalony bezpiecznik (trzeci od prawej w dolnym rzedzie "20" zasilanie układem paliwowym) założyłem nowy i po przekręceniu stacyjki sytuacja sie powtarza. na gazie odpale i jeżdzi ale na bęzynie nic z tego. Co to może być.
    Nadmienie ze około 14 dni temu zmieniłem pompe paliwa poprzednia wyzioneła ducha. Czekam na wasze sugestie. Pozdrawiam

Temat regulamin p.11 proszę poprawić Michu

0 7
  • #2 20 Sty 2009 17:51
    zeberko76
    Poziom 9  

Witam kolego odepnij przewody zasilające pompę (przy pompie),włóż bezpiecznik i przekręć zapłon jeśli padnie to masz zwarcie.Pozdrawiam

0
  • #3 20 Sty 2009 18:09
    rico37p
    Poziom 28  

Trzeba jeszcze pisać w jakim aucie się to dzieje,bo nikt nie jest Kaszpirowskim.

0
  • #4 20 Sty 2009 22:01
    juby_21
    Poziom 2  

Zrobiłem juz to i nadal pali bezpieczniki także domyslam sie ze to jakies zwarcie. Mam kolejne pytanie jak ida kable elektryczne od popmy paliwa (wewnątrz auta czy na zewnatrz) bo zauważyłem że spaliło mi bezpiecznik jak wjechałem w kałuże. Mysle wiec ze to woda gdzies sie dostała i przez to. To wszystko dotyczy (nie)zawodnej Corsy ;-)

0
  • #6 20 Sty 2009 22:36
    juby_21
    Poziom 2  

Dzieki za info. Tym samym moja myśl legła w gruzach. To może jeszcze jedno pytanie: czy może juz ktoś sie spotkał z takim problemem i wie od czego zacząć sprawdzać instalacje. Pozdrawiam:cry:

1
  • #7 20 Sty 2009 22:45
    enauto
    Poziom 29  

zeberko76 napisał:
    Witam kolego odepnij przewody zasilające pompę (przy pompie),włóż bezpiecznik i przekręć zapłon jeśli padnie to masz zwarcie.Pozdrawiam

Zacznij od tego, koledzy ci radzą a ty nie korzystasz, najpierw sprawdź to co poradził zeberko76 a potem ewentualnie pytaj dalej

0
  • #8 20 Sty 2009 22:59
    juby_21
    Poziom 2  

przecież pisałem ze juz to sprawdzałem. Mam zwaracie tylko gdzie ??:-))

0
  Szukaj w 5mln produktów