Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

magnetowid philpis VR620 i problem z modulatorem

arcig 20 Sty 2009 21:32 1224 1
  • #1 20 Sty 2009 21:32
    arcig
    Poziom 10  

Witam mam taki oto problem posiadam magnetowid philips VR620 oraz kino domowe thomson oraz dekoder telewizji cyfrowej od astera marki motorola.Kabel antenowy z sieci aster mam podłączony do dekodera a z dekodera do magnetowidu i z niego do dwóch odbiorników tv (dlatego przez kabel koncentryk abym mógł rozdzielić sygnał z dekodera i kina domowego na 2 tv) Nie wszystkie kanały są dostępne bez dekodera no i oczywiście możliwość oglądania kina domowego na 2 tv (dlatego tak podłąćzone a nie przez samo euro )Oprócz tego kablem euro podłączony jest dekoder z magnetowidem na kanale E1,kino domowe podłączone kablem euro na kanale E2 magnetowidu.Modulator w vcr ustawiłem na 590MHZ i na telewizorze na jednym z kanałów ustawiłem tą samą częstotliwość i oglądam na tv poprzez kabel koncentryczny a to kanały z dekodera a to film z kina domowego (oczywiście na magnetowidzie ustawiam odpowiednio E1 dekoder lub E2 kino domowe)i kanał na tv gdzie ustawioną mam częstotliwość odbioru magnetowidu.Wszystko działało ok aż do dzisiaj nie wiem co się stało ale słychać tylko głos i bardzo zaśnieżony obraz i teraz co ciekawe jak wyjmę kabel koncentryczny wchodzący do magnetowidu z dekodera wszystko wraca do normy idealny obraz i głos nie mam pojęcia co mogło się stać nic przy tych połączeniach ostatnio nie kombinowałem .A z wyjętym kablem koncentrycznym nie mam możliwości oglądania kanałów na tv bez udziału dekodera , a tak też często oglądam z uwagi na fakt iż nie wszystkie kanały dostępne na dekoderze m.in HBO są dostępne analogowo. Bardzo Proszę o Pomoc i wyjaśnieniu tego problemu.Dziękuję wszystkim za pomoc .Pozdrawiam artur

0 1
  • #2 25 Sty 2009 13:07
    arcig
    Poziom 10  

Witam problem już rozwiącany okazało sie że sieć kablowa ostatnio zmieniła oferte programową i jakiś kanał telewizji zajął miejsce częstotlwości modulatora choć sprawdzałem inne to jednak dopiero na 580mhz obraz jest idealny .Zamykam temat.Pozdrawiam wszystkich.

0