Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podczas instalacji Visty prosi o ster. do pamięci masowej

20 Sty 2009 22:10 1199 2
  • Poziom 2  
    Podczas instalacji Visty system nie widzi dysków... w tym celu prosi mnie o dostarczenie "sterowników pamięci masowej" w celu dalszej instalacji...
    Na stronie producenta nie ma takich do mojego laptopa, nie wiem co mam dalej robić. :(

Mój laptop to Fujitsu Siemens C46 Esprimo Mobile V5505
  • SterControl
  • Poziom 2  
    Byłam z tym u specjalisty (który nic nie poradził >< ) i wgrał mi XP

Myślałam ze wszystko będzie ok, ale po paru godzinach użytkowania laptop się samoistnie zresetował. Tak było również przed moim pierwszym formatowaniem co skłoniło mnie do opisanego wyżej formatu. Myślałam ze to wszystko załatwi lecz błąd dalej istnieje. Mianowicie po resecie pojawia się czarny ekran i napis:

Pojawił się problem i system windows został zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.
    Proces lub watek kluczow dla dzialania systemu zostanie nieoczekiwanie zamkniety.
    Jezeli po raz pierwszy widzisz ekran bledy stop, ponownie uruchom komputer. Jezeli ten ekran pojawi się ponownie, wykonaj nastepujace kroki:
    Upewnij się czy wszszelki sprzet i oprogramowani sa poprawnie zainstalowane
    Jezeli jest to nowa instalacja popros ptoducenta sprzety lub oprogramowania o wszelkie aktualizacje dla system windows ktora moda byc potrzebne.
    Jeśli problemy beda sie powtarzac wylacz lub usun wszelki nowo zainstalowany sprzet i oprogramowanie wylacz opcje pamięci systemu BIOS takie jak buforowanie i przesłanianie
    Jesli do usuniecia lub wylaczenia skladników musisz uzywac trybu awaryjnego ponownie uruchom komputer, nacisnij klawisz f8, aby wyswietlic zaawanspwane opcje startowe a nastepnie wybierz opcje tryb awaryjny

Informacje techniczne:

Stop: 0x000000f4 (0x00000003, 0x88f92d78, 0x88f92eec, 0x80605666)

Pokazywało się to zarówno podczas użytkowania Visty jak i teraz XP... Nie wiem co mam zrobić :( Ehh a przed pierwszym pojawieniem się tego ekranu nic nie instalowałam, ani nie dodawałam niczego nowego.

Zastanawiam się czy to może być jakiś wirus ? :/
  • SterControl