Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TP-Link TD-W8901G

Drag 20 Jan 2009 22:37 4328 4
    Drag
    Level 16  
    Mam internet z Neostrady TP. Router z najnowszym softem skonfigurowany wg wskazówek jakie wyczytałem na forum, instalacja telefoniczna poprawna, niestety w żaden sposób nie można uzyskać połączenia z internetem a także z innymi komputerami w sieci poprzez wifi. W instrukcji pisze, że dioda w routerze pod napisem "system" powinna pulsować, u mnie jest jedno mignięcie w momencie włączenia, a potem ciemno, czyli wg opisu błąd routera. Co to oznacza ? Uszkodzony czy złe ustawienia ? Proszę o wyjaśnienie, sprzęt jest nowy, mogę ewentualnie zwrócić .Pozdrawiam.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    mbo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Wklej tutaj zrzut ekranu z zakładką status routera.
    Drag
    Level 16  
    Wkleję zrzut ekranu jutro, router mam w pracy.
    Drag
    Level 16  
    Witam.
    Problem z połączeniem został rozwiązany, router ruszył po trzecim z kolei restarcie i wpisaniu tych samych parametrów, ciekawe ? Ale pozostał problem z zasięgiem sieci WLAN, wg danych producenta nadajnik ma moc 17 dBm ( 100/300 m?) , u mnie w sąsiednim pokoju, przez ścianę z cegły z ledwością łapie sieć (sprawdzone na dwóch laptopach i stacjonarnym z kartą wifi). Na otwartej przestrzeni zasięg to max 10 m. Mam inny router TP-Linka bez ADSL, TR-WL543G, w jego przypadku muszę wręcz zmniejszać moc, tak "sadzi", a tu klops...W tym TD-W8901G nie widzę możliwości regulacji mocy wyjściowej WLAN, może jest taka opcja, której nie potrafię znaleźć ? Proszę o jakieś wskazówki co może być powodem tak ograniczonego zasięgu, antena sprawna, sprawdzałem.
    Pozdrawiam.
    Drag
    Level 16  
    Router wymieniony, problem rozwiązany.
    Temat zamykam.