Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projekt (schemat) zwrotnicy do kolumn

21 Sty 2009 00:48 1534 5
  • Poziom 15  
    Witam,
    czy byłby ktoś w stanie pomóc mi zaprojektować zwrotnicę do dwóch kolumn:
    1) głośnik niskotonowy Tonsil GDN 25/60 i wysokotonowy piezoelektryczny (NO NAME)
    2) głośnik niskotonowy Tonsil GDN 20/40 i również ten sam wysokotonowy

W obydwu konstrukcjach brak jest średniotonówki.
  • Poziom 9  
    moje niewielkie doswiadczenie podpowiada mi ze ten no name nie da rady ciagnac pasmo chociazby od 3KHz
    zainwestuj w srednie
  • Poziom 15  
    Narazie napewno nie bede inwestowal w srednie, bo jestem w trakcie wykonywania innego projektu. Moglbym zrobic narazie zwrotke, pomijajac srednie a w przyszlosci doloze go i przerabie zwrotnice.
    W zwiazku z tym moja prosba jest nadal aktualna.

Zwrotkę?
    Chodzi Koledze o piosenkę?
    Regulamin p.10.9
    Pisownia, tytuł!
    Regulamin p.11, p.15
    [Art]
  • Poziom 15  
    Na tej stronie wylicza mi indukcyjność dla cewki 50mH, czy to poprawne wyliczenie?

Do moderatora (admina):
    W poprzednim poście nie użyłem polskich znaków, ponieważ czasem korzystam z Internetu na palmtopie, gdzie aktualnie nie mam zainstalowanej polskiej klawiatury.
    Co do slangu, miałem mało czasu na napisanie wiadomości, dlatego użyłem takiego skrótu.
  • Poziom 15  
    Witam ponownie,
    wiec tak - nadal potrzebuje projektu zwrotnicy do kolumn z tym, ze pojawily sie pewne zmiany:
    1) Pierwsza kolumna ma nastepujace przetworniki: niskotonowy Tonsil GDN 25/60, sredniotonowy Tonsil GDM 12/60, wysokotonowy piezoelektryczny NO NAME
    2) Druga kolumna posiada glosniki: niskotonowy Tonsil GDN 20/40, sredniotonowy Tonsil GDM 12/60 i wysokotonowy piezoelektryczny NO NAME.

Najbardziej zalezy mi na zwrotnicy do pierwszej kolumny.

PS. Sorry, za brak polskich znakow ;)