Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
CControls
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Napisze program na mikrokontrolery PIC AVR ARM

motylas83 21 Sty 2009 10:03 1745 3
  • #1 21 Sty 2009 10:03
    motylas83
    Poziom 10  

Napisze program na mikrokontrolery PIC AVR ARM.
    Znajomość języka C,asembler oraz środowisk programistycznych MPLAB,AVR Studio,uVision.Posiadam doświadczenie w projektowaniu układów opartych na mikrokontrolerach .

• CControls
  • #2 23 Sty 2009 03:26
    misiupan
    Poziom 35  

Jaka kwota za 1kilobajt kodu ? , interesuje mnie oprogramowanie wyświetlacza graficznego połączonego z jakimś mikro kontrolerem , wyświetlacz posiada digitizer wiec dobrze było by go wykorzystać , całość miała by mierzyć proste rzeczy jak temperatura silnika , prędkość jazdy, obroty silnika , czas , napięcie akumulatora ,ewentualnie funkcja zmiany koloru podświetlenia wyświetlacza , przejechany dystans ogólnie , dzienny , średnie zużycie paliwa - tu może być kłopot .

Ale podstawa to prędkość , obroty , nap akumulatora , temperatura inne wodotryski mniej istotne. Jeżeli całość zmieści się na jednym ekranie to digitizer niepotrzebny , jeżeli miało by być więcej funkcji to chciałbym mieć możliwość wyboru które funkcje mają być wyświetlane jednocześnie. Posiadam wyświetlacz , procesor spartan i troszkę drobnicy , mogę to wymontować z urządzenia i zmontować na osobnej płycie ,zachowując przy tym oryginalny program , jaki zestaw wykonywał , będzie łatwiej . Szczegóły , fotki mogę przesłać na maila.

• CControls
  • #3 11 Mar 2009 21:14
    nrgdrink
    Poziom 1  

Witam,
    Interesuje mnie wykonanie mniej więcej takiego układu:
    7 diod: 3 z nich migaja 1raz/sek, 2 z nich swieca ciagle, kolejne 2 zapalaja sie po nacisnieciu przycisku.
    Proszę o kontakt w sprawie szczegółów.

• #4 27 Mar 2009 13:14
    Damian*
    Poziom 2  

Witam!
    Jestem zainteresowany napisaniem programu. Proszę o kontakt: gg- 2774308