Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mondeo TDCI 2.0 r. 2003 Wtryski

Peku$ 21 Sty 2009 10:05 5914 2
  • #1 21 Sty 2009 10:05
    Peku$
    Poziom 2  

Witam wszystkich,

Mam problem z moim Mondeo odnośnie wtrysków.
    Przed wakacjami zgłosiłem sie do serwisu z problemami wtrysków, swieci sie kontrolka na panelu i muli silnik. W serwisie powiedzieli mi ze wymienimy wtryski, wiec jak powiedzieli tak zrobiłem wyrzuciłem w to ponad 800 funtów. Po wymianie silnik chodził dobrze dało sie wyczuć poprawe. Po powrocie do Anglii, 3 miesiące pozniej zaczęły sie znowu problemy z wtryskami. Wiec udaliśmy sie do serwisu z nadzieja ze wymienia nam wtryski, ale oni mowia ze firma która im te wtryski przesylala o dziwo upadla i nie ma kontaktu z nimi wiec nie mogą nam nic zrobić tylko jedynie oczyscic wtryski po oczyszczeniu wtrysków samochód jezdzi poprawnie przez miesiac - a pozniej zaczynaja sie te same problemy. Napewno nie lezy problem w jakosci paliwa, paliwo leje najlepsze jakie jest na stacji paliwowej Shell'a. Wiec nie wiem w czym moze tkwic problem ? jesli ktos zna odpowiedz i mogly pomoc bylbym wdzieczny

0 2
  • #2 23 Sty 2009 10:08
    sq6fmy
    Poziom 22  

Problem tkwi w pompie - łuszczy się od wewnątrz i zapycha wtryski. Do wymiany pompa wysokiego ciśnienia, wtryski i kompleksowe czyszczenie całego układu paliwowego (łacznie z bakiem)

1