Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochodowy wzmacniacz antenowy - zakłócenia

outsider6 21 Sty 2009 14:32 11211 3
  • #1 21 Sty 2009 14:32
    outsider6
    Poziom 13  

Ze wzgledu iz moje radio samochodowe Denver cad-490 nie odbiera zbyt dobrze (zwlaszcza podczas jazdy i poza miastem - szum w glosnikach). Postanowilem sie zaopatrzyc w samochodowy wzmacniacz antenowy - taki jak ponizej.

Samochodowy wzmacniacz antenowy - zakłócenia

Problem wyglada nastepujaco. Po podlaczeniu tego wzmacniacza radio odbiera powiedzial bym gorzej, natomiast po wlaczeniu zaplonu jest kompletna klapa - radio nie odbiera wogole. Podpinalem pod 12V i pod inny 5V kabel nic to nie daje, ten sam efekt. Co moze byc przyczyna??

0 3
  • #2 24 Cze 2009 20:15
    robert.mik
    Poziom 2  

Witam,miałem to samo .Podłączyłem taki wzmacniacz możliwie blisko anteny i jest super. Od wzmacniacza kabel
    może być długi,ale brzed już nie.

0
  • #3 24 Cze 2009 20:18
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Bo zdecydowana większość tych wzmacniaczy, a już szczególnie te rzemieślnicze, to cudowne generatory wszelkiego śmiecia i zakłóceń. Jedyną słuszną drogą postępowania jest wziąć w rękę, wziąć zamach i wywalić jak najdalej.
    Co masz za auto i gdzie ma antenę? Może da się zamontować jakąś przyzwoitą?

1
  • #4 24 Cze 2009 22:07
    mrucze
    Poziom 15  

Z doświadczenia mogę powiedzieć że jakość tych wzmacniaczy firmy Sunker są co najmniej podłej jakości. Kiedyś kupiłem większą ilość tego urządzenia i bardzo tego żałuję . Polecam wzmacniacze polskiej produkcji firmy UNIKON (są o wiele droższe).
    A teraz z innej beczki jakie jest to auto bo może nie potrzebny jest wzmacniacz a potrzebny jest separator antenowy

1