Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Liebherr CT-24310 - głośna praca

21 Sty 2009 15:20 4397 4
  • Poziom 2  
    Poprzednia lodówka tez była Liebherr ale znacznie ciszej pracowala. Obecna oprócz brzęczenia wydaje odglośy zgrzytania i metalicznego drżenia. Ustawiałam, podkładalam ale nie moge się pozbyc tego denerwującego mnie dżwięku. Nie wiem czy tak ma być czy jestem przewrażliwiona. Moze to jakaś wada. Co mam zrobić?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Ktoś mi doradził by poruszać z tyłu rurkami. Nie wiem czym poruszać bo tam wszystko sztywne. Nie chciałabym czegos popsuć. Przez pierwsze 5 minut dzwiek jest znośny po czym zaczyna warczeć z małymi odstepami. Czy to normalne, może będę sie musiała sie przyzwyczaić, chociaz będzie trudno bo nie mam w kuchni drzwi. A może to świadczy, że coś jest niesprawne i złożyć reklamacje w serwisie. Prosze o pomoc.
  • Poziom 18  
    Poruszać rurkami dotąd,aż przestanie warczeć.
  • Poziom 31  
    Lodówka zapewne na gwarancji. Odgłosy zgrzytania i metalicznego drżenia są na pewno nienormalne. To na pewno wada. Zgłoś reklamację.
  • Poziom 2  
    Poradziłam sobie w ten sposób, że dotykałam części z tyłu lodówki i zauważyłam, że coś co wygląda jak cewka owinięta miedzianym drutem powoduje drgania. Ucięłam długi wąski kawałek gumolitu, którego jeden koniec wsunęłam między tą cewkę a drut a drugi oparłam o podlogę. Już nie słychać drgania tylko buczenie. Może to nieprofesjonalne ale skuteczne. Przynajmniej moje nerwy się uspokoiły.