Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Liebherr CT-24310 - głośna praca

rozalla 21 Sty 2009 15:20 4160 4
  • #1 21 Sty 2009 15:20
    rozalla
    Poziom 2  

Poprzednia lodówka tez była Liebherr ale znacznie ciszej pracowala. Obecna oprócz brzęczenia wydaje odglośy zgrzytania i metalicznego drżenia. Ustawiałam, podkładalam ale nie moge się pozbyc tego denerwującego mnie dżwięku. Nie wiem czy tak ma być czy jestem przewrażliwiona. Moze to jakaś wada. Co mam zrobić?

0 4
  • #2 23 Sty 2009 12:52
    rozalla
    Poziom 2  

Ktoś mi doradził by poruszać z tyłu rurkami. Nie wiem czym poruszać bo tam wszystko sztywne. Nie chciałabym czegos popsuć. Przez pierwsze 5 minut dzwiek jest znośny po czym zaczyna warczeć z małymi odstepami. Czy to normalne, może będę sie musiała sie przyzwyczaić, chociaz będzie trudno bo nie mam w kuchni drzwi. A może to świadczy, że coś jest niesprawne i złożyć reklamacje w serwisie. Prosze o pomoc.

2
  • #3 23 Sty 2009 13:45
    Rysiek 19
    Poziom 17  

Poruszać rurkami dotąd,aż przestanie warczeć.

0
  • #4 23 Sty 2009 14:26
    Witold5
    Poziom 31  

Lodówka zapewne na gwarancji. Odgłosy zgrzytania i metalicznego drżenia są na pewno nienormalne. To na pewno wada. Zgłoś reklamację.

0
  • #5 29 Sty 2009 13:37
    rozalla
    Poziom 2  

Poradziłam sobie w ten sposób, że dotykałam części z tyłu lodówki i zauważyłam, że coś co wygląda jak cewka owinięta miedzianym drutem powoduje drgania. Ucięłam długi wąski kawałek gumolitu, którego jeden koniec wsunęłam między tą cewkę a drut a drugi oparłam o podlogę. Już nie słychać drgania tylko buczenie. Może to nieprofesjonalne ale skuteczne. Przynajmniej moje nerwy się uspokoiły.

0