Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Slican 1668s i easycall - konfiguracja bramki

21 Sty 2009 15:50 2233 6
  • Poziom 11  
    Witam.
    czy posiadając we firmie taka centralkę rozszerzoną o moduł VoIP bedę mógł kozystac z operatora easycall?

na stronie easycall nie moge znalezc zadnych danych do konfiguracji bramki? wiec mam watpliwosci.
    pozdrawiam
  • Poziom 17  
    easycall jest dla mas spróbuj jak możesz z innym operatorem voip dla biznesu . Dane do konfiguracji centralki powinieneś dostać jak wykupisz usługę
  • Poziom 11  
    Keplak napisał:
    easycall jest dla mas spróbuj jak możesz z innym operatorem voip dla biznesu . Dane do konfiguracji centralki powinieneś dostać jak wykupisz usługę

dziekuję za podp.
    szef sie upiera hmmmm
    może jakies sugestie, ja przyznaję w temacie VoIP jestem totalnie (jeszcze) zielony
  • Poziom 17  
    operatorów voip jest dużo i z dnia na dzień przybywa wszystko zależy od tego co chcemy mieć. Najprostszą metodą wyboru jest cena za połączenie choć ważna jest stabilność platformy. Z doświadczenia polecam Inotela lub Actio, z nimi nie miałem żadnych problemów. Być może inni zaproponują coś innego
  • Poziom 11  
    po kilku miesiacach uzywania easycall Klient nie zgłasza zadnych problemów, wiec cct1668 z tym operatorem chodzi ok :)
  • Poziom 9  
    Ja używam tego operatora od 2 lat.Z początku były problemy ale teraz jest ok. Zmieniłem dostęp do neta i jest ok.