Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAF-S by Cinek released (JAF zyje)

22 Sty 2009 10:53 6281 23
  • Poziom 31  
    Supported Models:

My100X
    My210X
    My212X
    My214X
    My215X
    My200C
    My202C
    My300C
    My300X
    My301X
    My302X
    My300L
    My312X
    My330V
    My332V
    My400X
    My400V
    My400L
    My401X
    My401V
    My401L
    My401C
    My401Ci
    My411X
    My411Xi
    My411V
    My411CV
    My421Z
    My433V
    My501Ci
    My511X
    My511Xi
    My521X
    My721X
    MyX6-2
    My-V76
    My-E77
    SG346i
    TCM303
    Kpn C1
    Vodafone 411
    Vodafone VF526
    Vodafone VF527
    Vodafone VF533
    VS4
    VS5

Features:

-Read Network Code
    -Read Security Code even eeprom field locked
    -Very fast unlock sequence
    -Very stable communication
    -Very easy to use (one button unlock)

It is a credit based system, this mean that internet connection is required !!!

Cables Required:

it works with standard sagem cables availables in the market, however, i have prepared stock for JAF customers for very special prices, not more than x eur/set. (for price check please sales section)

Pinouts:

Prices for additional logs:

see sales section since here is not allowed to post prices

Every new Raskal Pkey sold from today 22.Jan.2007 have 4 FREE sagem logs included, and also 1 pcs FREE DK credit for Nokia for Dejans Jaf BB5 Unlocker. On the back site of your pkey, you can find one sticker, scratch off the black rubber and you have login and password. Same login and password is working for Cineks JAF-S and also for Dejan's Nokia credit.
  • Poziom 26  
    Jeśli dobrze zrozumiałem to jeśli dokupię teraz pkeya do swojego jafa to dostane za free 4 logi do sagema i 1 log do dejana?

Widać Raskal się nie poddaje i bardzo dobrze ja tam lubię jego projekty :)
  • Poziom 31  
    rpk napisał:
    Jeśli dobrze zrozumiałem to jeśli dokupię teraz pkeya do swojego jafa to dostane za free 4 logi do sagema i 1 log do dejana?

Tak, i wszystkie klucze kupione po 22.01.2007 dostana za free.

Moim zdaniem jest to dobra rekompensata dla ludzi, ktorzy zaplacili za p-key chwile przed pojawieniem sie cracka.
  • Poziom 22  
    Cytat:
    Every new Raskal Pkey sold from today 22.Jan.2007 have 4 FREE sagem logs included, and also 1 pcs FREE DK credit for Nokia for Dejans Jaf BB5 Unlocker.

Czy oby to nie jest literówka, że pkey'e sprzedane od dzisiaj 22.Jan.2007 no ale dzisiaj fakt jest 22.Jan. ale 2009. Zreszta ja, ani zapewne żaden z nas nie ma stickera na spodzie p-key'a z loginem i hasłem do programu, moim zdaniem tylko nowo zakupione p-key'e maja taka promocję.

Edit:
    Tutaj juz jest poprawiona data, szkoda że miałem rację:
    Link
  • Poziom 31  
    2007? jestes pewnien? a co z ludzmi ktorzy ostatnio mieli wymieniony klucz z powodu calej afery do kogo zglaszac sie po darmowe logi jaf-s i jaf trk?
  • Poziom 22  
    Cytat:
    I will also give to 5000 jaf users each 4 logs for free to test and play with it.

Czyli za darmo będzie dla 5000 najszybych którzy zgłosza się do Raskala.
    Wymagania:
    Cytat:
    - original JAF Pkey (Raskal Pkey)
    - 1 account (4logs) for 1 customer
    - customer must post the usual details
    - customer must have at least 1 pcs sagem phone on hand for test
    - customer must post test result in forum

oraz
    Cytat:
    Date of purchase
    Pkey Sn.
    Country you are from
    Reseller you got your JAF from

PS. Program juz jest na serwerze: http://support.phone-tools.cn/files/JAF-Sagem/
  • Poziom 26  
    archi3 napisał:
    Cytat:
    no i bedzie bardzo fajnie Wink

trzeba miec jeszcze z czego te simlocki sciagac jak era i plus zaptrzestana zakladania simlockow to wcale nie bedzie fajnie...:(

Niech te swoje podaczkowate brandy przestaną wgrywać to i soft odpadnie

Nie ma co się martwić i tak simlocki to nie taki udział jak kiedyś w zysku
  • Poziom 33  
    hehe

Code:
    Hi,

Now seems Sagem unlocking market will become a dead market one too (that because Raskal just involved with Cineck in this).
    I will do ALL MY BEST to put down (crack, emulate, free software, ...) this new JAF-S(agem) ...

Soon, very soon, Sagem unlocking credits will be 0.0001$

So, investing in new stocks of JAF PKEYs with JAF-S activated will be made on YOUR OWN RISK! Please not cry later if you will have money invested in a "no more selling" product ... I was fair this time and warned all of you.

Best regards,
    Zulea
  • GSM Product Supporter
    Po serwer do sagema to będzie musiał do Polski przyjechać - a tu mogą później w 997 reportaż o nim zrobić że Rumun zaginął bez śladu :D
  • Poziom 23  
    a czy ktoś wie jak te p-keye stare beda aktywowane ,a wogóle mam pytanie jak można sie zarejestrować na stronie głównej jafa bo coś nie moge chodzi mi o www.phone-tools.cn
  • Poziom 33  
    dickheadGSM napisał:

5000 kont pierwszych "starych" uzytkownikow do testow

jest juz odp. zulusa

Code:
    We will give oportunity to 50000 JAF users to test if for FREE (first come first serve)

B.R.,
    OGM_CODER
  • GSM Product Supporter
    clubs napisał:
    dickheadGSM napisał:

5000 kont pierwszych "starych" uzytkownikow do testow

jest juz odp. zulusa

Code:
    We will give oportunity to 50000 JAF users to test if for FREE (first come first serve)

B.R.,
    OGM_CODER

Jaka odpowiedź ? Żeby wkur... Dejana i zrobić burdel w głowach użytkowników tez pójdę i napisze z mojego konta na gsmhosting - Free Dejan credits from Cinek for 100000 first users. Co z tego że tego że tych kredytów nie mam i nigdy nie dam ale i tak ludzie zaczną o tym mówić ktoś na elektrodzie o tym nawet napisze ;) I wszyscy pomyślą że tak jest a może i nawet Dejan da za free bo tez pomyśli że to może prawda... GSM to jak polityka trochę.

Jedyne co teraz Zulea i Manole mogą to tworzyć propagandę i straszyć potencjalnych klientów. Propaganda zawsze działa.

przykład propagandy gdybym też chciał być destruktywny to mogę też napisać że bb5+ unlocker is ready i zacznie być sprzedawany od 1lutego... co z tego że nie mam ale do tego czasu narobi to takie zamieszania że Dejan i DM3 za darmo to będą rozdawać... tak to działa - tak Zulea chce aby działało czyli destruktywnie używając tylko swojego nicka i postów z bredniami.
  • Poziom 33  
    cinekk napisał:

Jaka odpowiedź ? Żeby wkur... Dejana i zrobić burdel w głowach użytkowników tez pójdę i napisze z mojego konta na gsmhosting - Free Dejan credits from Cinek for 100000 first users. Co z tego że tego że tych kredytów nie mam i nigdy nie dam ale i tak ludzie zaczną o tym mówić ktoś na elektrodzie o tym nawet napisze ;) I wszyscy pomyślą że tak jest a może i nawet Dejan da za free bo tez pomyśli że to może prawda... GSM to jak polityka trochę.

Jedyne co teraz Zulea i Manole mogą to tworzyć propagandę i straszyć potencjalnych klientów. Propaganda zawsze działa.

przykład propagandy gdybym też chciał być destruktywny to mogę też napisać że bb5+ unlocker is ready i zacznie być sprzedawany od 1lutego... co z tego że nie mam ale do tego czasu narobi to takie zamieszania że Dejan i DM3 za darmo to będą rozdawać... tak to działa - tak Zulea chce aby działało czyli destruktywnie używając tylko swojego nicka i postów z bredniami.

tak ok tylko taka sama sytuacja byla pod koniec 2008 zulea straszyl ze ma wpelni dzialajacy emulator pkey-a to reszta sie smiala i pisali ze ma z glowa no i emu sie pojawilo (teraz kazdy moze zrobic sobie swoj pkey bo manole dal aplet i programator pkey)
    wiadomo ze teraz zkrakowanie samego programu nic nie da jedno jest pewne ze zulus robi zamet
  • Poziom 26  
    clubs napisał:
    cinekk napisał:

tak ok tylko taka sama sytuacja byla pod koniec 2008 zulea straszyl ze ma wpelni dzialajacy emulator pkey-a to reszta sie smiala i pisali ze ma z glowa no i emu sie pojawilo (teraz kazdy moze zrobic sobie swoj pkey bo manole dal aplet i programator pkey)
    wiadomo ze teraz zkrakowanie samego programu nic nie da jedno jest pewne ze zulus robi zamet

Chyba nie do końca to jest crack. Dopuścili go do serwera dostał wszystkie dane i tyle. Jeśli chodzi o sagema to idzie po logach więc pytanie czy ma algorytm czy tam to na jakiej zasadzie to działa. Skoro miał dostęp do serwerów raskala to może mieć bo praca nad takim sprzętem raczej nie trwa pare dni i mógł pokopiować co mu tam potrzebne było.
  • GSM Product Supporter
    rpk napisał:
    clubs napisał:
    cinekk napisał:

Chyba nie do końca to jest crack. Dopuścili go do serwera dostał wszystkie dane i tyle. Jeśli chodzi o sagema to idzie po logach więc pytanie czy ma algorytm czy tam to na jakiej zasadzie to działa. Skoro miał dostęp do serwerów raskala to może mieć bo praca nad takim sprzętem raczej nie trwa pare dni i mógł pokopiować co mu tam potrzebne było.

Jest jedno ale... serwer do sagemów znajduje się u mnie w domu :) I tylko ja mam do niego dostęp fizyczny i zdalny. I wierz mi że nawet się nie boje tego że by się ktoś włamał... algo z tego nie da się wyciągnąć i tyle specyfikacji nie będę podawał jak i dlaczego ale po włamaniu ktoś sobie może nawyżej góra kilka godzin za free kody pogenerować i nic więcej.

Ten biznes jak i każdy polega na tym że kto pierwszy ten wygrywa i bez ryzyka nawet urojonego nigdy nie ma pieniędzy... możesz czekać na free (i nigdy się nie doczekać - przykład z hexem do advance boxa) a w tym czasie inni zarobią robiąc przy pomocy tych logów sagemy.
  • Poziom 26  
    Cinek nigdzie nie napisałem że czekam na soft za Free ale właśnie mam do wyboru albo kupić p-keya albo zrobić wymianę smti.
    Niestety po ostatnich zawirowaniach każdy się zastanawia czy nie zostanie na lodzie po zakupie.

Skoro twierdzisz że serwer jest u ciebie to raczej nie ma się czego obawiać. Szkoda że nie zostało to podane od razu dla wielu użytkowników takie było by to jakąś gwarancją że nie mają się czego obawiać.
  • Użytkownik obserwowany
    Hehe. Jak zwykle wszyscy czekają na free. Tylko mogą się niestety nie doczekać. Aż żal patrzeć. Zwłaszcza na Dejana. Dam posta na forum, że dla miliona pierwszych zarejestrowanych użytkowników daję 100k kredytów do unlocka sagema.
  • Poziom 26  
    gsmangel napisał:
    Hehe. Jak zwykle wszyscy czekają na free. Tylko mogą się niestety nie doczekać. Aż żal patrzeć. Zwłaszcza na Dejana. Dam posta na forum, że dla miliona pierwszych zarejestrowanych użytkowników daję 100k kredytów do unlocka sagema.

Chyba nie wiesz o czym piszesz akurat po Dejanie to się wszystkiego można spodziewać.

Ma ogromną wiedzę ale ma też niestety gest jak z BB5 i jego darmowym unlocker. Gdyby się to nie pojawiło a np taki program po logach wszyscy byśmy na tym wyszli lepiej.
  • Poziom 20  
    Może masz i trochę racji ale na chwię obecą do BB5tek potrzebny jest chociać HWK a TRK robisz teraz bez żadnego sprzetu :)
  • Poziom 33  
    Cytat:
    a TRK robisz teraz bez żadnego sprzetu

jak to bez żadnego
  • Poziom 18  
    po usb - proste:] lub interfejsem jafa po fbus
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Oczywiście nie każdy telefon pójdzie po usb.:D