Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukara blokuje neta... Windows XP Pro, HP Deskjet F4180.

langi87 22 Sty 2009 17:46 671 1
  • #1 22 Sty 2009 17:46
    langi87
    Poziom 9  

Leczyłem ostatnio kumplowi kompa z różnego syfu i była taka śmieszna sytuacja, kiedy jest włączony necik (netia) na modemie sagema (nie pamiętam modelu ale ten sam co neostrada też dawała) i podłączam myszkę na usb albo drukarkę to net się nie rozłączał bo gg chodziło pingowanie działało utorrent i inne takie tylko port 80 wydawał się być zablokowany i nie pomaga rozłączenie i ponowne nawiązanie połączenia tylko restart. O ile jeszcze z ta drukarką dało by się to przeżyć to jeśli się kupuje myche razera za 200zł to już fajnie było by z niej korzystać. Myślałem że to na pewno przez syfilis w systemie to format...... No i pomogło faktycznie wszystko działa myszka ładnie śmiga niema problemów ale po podłączeniu drukary znowu to samo :(. Wszystkie stery zainstalowane, poprawki są wgrane, zmienianie portów usb nic nie dało zawsze to samo, nie wyskakuje mi żaden skok napięcia ani nic w tym stylu poprostu czary ;)
    System to XP Pro, płyta.g gigabyte GA-N650SLI-DS4L i drukara HP Deskjet F4180.
    Jakieś pomysły ??

0 1
  • #2 22 Sty 2009 18:04
    powerm
    Poziom 23  

Sprawdź kable usb, ja miałem też śmieszny problem wszystko śmigało ale nowsze klucze USB nie chciały działać. Tzn zapisywały ale jedynie krótkie pliki. Po 2 latach wymieniłem kabel od drukarki (też była USB) i jak ręką odjął.

0