Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

termostat powietrza w polonezie

22 Sty 2009 18:06 2077 4
  • Poziom 14  
    Poldek jeżdzi tylko na benzynie ale będe montował gaz
    Mam uszkodzony termostat powietrza w poldku jak sie nagrzeje niezamyka dopływu ciepłego powietrza,cały czas podaje gorące powietrze. Po trasie 100km to oparzyłem sie od filtra powietrza w okolicach termostatu. Wyczaiłem w sklepie takie nowe ustrojstwo za 43 zł troche szkoda kasy na takie cos i planuje na stałe zablokowac dostęp w termostacie ciepłego powietrza do silnika, będzie oddychał tylko zimnym jakie konsekwencje z tego tytułu mogą mnie czekac na gazie bo na benzynie żadnych nieodczułem i czy to dobry pomysł podawc tylko zimne powietrze.Sądze iż poza problemami jak by był zimny to żadnych niebedzie ale moge sie mylic czekam na wasze opinie
  • Poziom 11  
    Dokładnie nie kupuj tego termostatu bo na LPG zawsze go blokuje klientom ,żeby leciało tylko zimne powietrze. Jak dasz raz ciepłe raz zimne to po pierwsze średnice dolotu chyba się lekko zmieniają , a pozatym gorące powietrze jest rzadsze i jest go mniej a co za tym idzie zmienia się sklad spalin . To dotyczy nie tylko Poloneza ( instalacje I i II gen)
  • Poziom 12  
    Wywal to i zapomnij o tym nawet jak kupisz nowy to nie bedzie to dzialac a gdyby dzialalo to przy LPG nic to nie daje a nawet pogarsza sprawe jak napisal beny.
  • Poziom 14  
    dzięki za odpowiedzi tak też mysłem tylko chiałem się upewnic co do mojego wyboru:D
  • Poziom 38  
    Ja na polonezie przejeździłem na gazie ponad 100tys.km i nie stwierdziłem jakiegoś negatywnego wpływu wynikającego z działania termostatu na wlocie powietrza. Oczywiście sprawnego.