Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW MCD RNS gps pokazuje 0 satelit

whatagirl 22 Sty 2009 18:41 1785 4
  • #1 22 Sty 2009 18:41
    whatagirl
    Poziom 9  

witam. mam pytanie. posiadam polo z 2001 roku z fabryczna nawigacja jak w tytule. mam problem z gps. juz wczesniej pisalam na forum ale nie otrzymalam odpowiedzi. mam płyte DX z mapa 2008/2009 i normalnie odczytuje mape, spiker mowi po polsku tylko ze navi podaje bledne informacje (np ze jest 3 godziny do celu a tak naprawde jest 20 minut). jak sprawdzam gps status to ciagle mi pokazuje 0 satelit. myslalm ze moze cos nie tak z antena wiec zmienialam antene (na taka sama, fabryczna), radio dzieki temu zaczelo lepiej odbierac ale gps nadal tak samo sie zachowuje i pokazuje 0 satelit... moze ktos wie co moze byc przyczyna? albo zna kogos z okolic trojmiasta, tczewa, elblaga kto sie tym zajmuje i moglby zerknac? bo w serwisie pewnie jeden kabel przestawia i skasuja 500zl wiec sie nie oplaca... wielkie dzieki za pomoc...

0 4
  • #2 22 Sty 2009 19:52
    autoelektronika.ns
    Poziom 15  

Ludzie, jak zakładacie jakiś temat to w jednym dziale a nie w kilku - i później jak ktoś chce pomóc to nie wiadomo w którym odpowiedzieć. No i robi się bałagan na forum, przez takie osoby którym przeczytanie regulaminu sprawia trudność...

0
  • #3 22 Sty 2009 20:04
    jever 23
    Moderator - GSM

Przetestuj soft z płyty na innym urządzeniu.I pytanie podstawowe : orginał czy pirat?

0
  • #4 22 Sty 2009 20:13
    whatagirl
    Poziom 9  

ok sorki, juz skasowalam temat w drugim dziale. po prostu nie bylam pewna w jakim dziale lepiej umiescic moj post.
    co do plytki to mam przegrywana, ale to ma jakis wplyw? skoro lektor mi normalnie mowi i plyta jest normalnie przyjmowana przez nawi...

0
  • #5 22 Sty 2009 20:15
    jever 23
    Moderator - GSM

Ma wpływ. Niektóre legalne inaczej softy tak mają.

0
  Szukaj w 5mln produktów