Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Focus 2003 mrugająca kontrolka poduszki

23 Sty 2009 09:04 3847 4
  • Poziom 11  
    Witam, mam problem focus po małej stłuczce wystrzeliła poduszka w fotelu pasażera został cały wymieniony. Błędy skasowane i żadnych nie ma a po włączeniu zapłonu zaczyna migać w następujący sposób- 1 potem sekunda przerwy i teraz szybko 2,3,4 przerwa i tak samo w sumie 5 razy więc kontrolka mruga w sumie 20 razy ale z taką dziwną sekwencją. Czy może mi ktoś doradzić co jeszcze trzeba wymienić? dodam że na kompie 0 błędów.
  • Poziom 11  
    1 błyśnięcie-obwód poduszki kierowcy.
    2 błyśnięcia-obwód poduszki pasażera.
    3 błyśnięcia-usterka w obwodzie części wspólnej poduszki kierowcy i pasażera.
    4 błyśnięcia-obwód napinaczy pasów bezpieczeństwa.
    5 błyśnięć-obwód bocznej poduszki kierowcy.
    6 błyśnięć-obwód bocznej poduszki pasażera.
    7 błyśnięć-usterka czujnika zderzenia bocznego str.kierowcy.
    8 błyśnięć-usterka czujnika zderzenia bocznego str.pasażera.

Sprawdz kostki pod fotelem kierowcy , czasami wystarczy przeczyscic styki , wpiac od nowa i dziala.
  • Poziom 11  
    Dzieki! no wlasnie tak myslalem ze to kody bledow ale dosc dziwnie mruga i nie wiem jak to odczytac ? 1 potem przerwa i 3 razy dluuzsza przerwa i znowu 1 przerwa i 3 razy itp to sa 2 kody bledow czyli poz 1 i 3 czy liczyc to razem i jest to pozycja nr 4? :)
  • Poziom 11  
    Wlasnie nie wiem tego , lecz mowie zobacz pod fotele , w 99% popatrzenie na te kable wpiecie wypiecie , poprawienie styku pomaga.

Chociaz u Ciebie jedna wybuchla , moze cos zle zrobili.

Na kompie to byles u jakiegos mechanika czy w serwisie na WDSIE??
  • Poziom 11  
    IDS nie pokazuje bledow.. :), KTS pokazuje blad nieznany bez nr i opisu .. ciezka sprawa :(