Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kocioł Beretta Mynute 24i czujnik NTC CO

Molejnic 23 Sty 2009 12:15 2803 2
  • #1 23 Sty 2009 12:15
    Molejnic

Poziom 20  

Witam
    Potrzebowałbym wymiary gwintu (najlepiej wszystkie wymiary) czujnika ntc na co w kociołku jak w tytule. Jeżeli jest możliwość i ktoś posiada to starczy mi zdjęcie lub rysunek tego czujnika. Potrzebuje to bo chcę sobie sam zrobić taki czujnik a nie chcę wykręcać tego co mam - piec mi zgłasza błędy czujnika ale jeszcze działa a chcę się przygotować. Od razu piszę, że wiem co mi grozi znam też cenę oryginalnego czujnika - wykonanie we własnym zakresie będzie dużo tańsze (satysfakcja)

0 2
  • #2 27 Sty 2009 21:28
    berettaserwis
    Poziom 10  

Witam,
    wymiary też są potrzebne ale chyba zapomniałeś o charakterystyce-ona też ma znaczenie;).i jedno pytanie- ile można zaoszczędzić z 35 złotych
    pozdrawiam

0
  • #3 27 Sty 2009 22:55
    Molejnic

Poziom 20  

To daj mi namiar na ten czujnik za 35 zł albo mi go sprzedaj (piszę serio). Charakterystyka termistora ntc 10K i żadna inna, nawet jeżeli będzie trochę inaczej zakrzywiona to piec mi osiągnie inną temperaturę niż zamierzona (np 55 zamiast 50 lub inaczej) a w przypadku CWU to i tak większą rolę gra termistor CWU właśnie. W przypadku przegrzania jest jeszcze termostat graniczny. Poza tym temperaturę na piecu kontroluję sterownikiem (pogodówka zrobiona na logo!). Czujnik chciałem wykonać dla własnej satysfakcji ale jeżeli mi sprzedasz to zaprzestam tych działań. Czekam na odpowiedź (może być PW)

0