Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

waga Bizerba ITE W - serwisówka

23 Sty 2009 16:47 4360 5
  • Poziom 12  
    Wpadła mi w ręce waga jak w temacie. Jest to kilkuletnia waga kupiona w Holandii. Waga ma bardzo ciężki pomost a max obciążenie tylko 60 kg.
    Ma za to fajny moduł ważący (wyświetlacz) m.in. z wpisaniem z klawiatury wartości Tary. Mam pytanie czy można go wykorzystać do innych wag np. do zbudowania hybrydy samochodówki. Poszukuję serwisówki do tego typu wagi. Proszę o odpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Miernik ITE miał swój początek w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Nazwę z niemieckiego na polski należy tłumaczyć jako Przemysłowy Terminal Ekonomiczny.
    Zastosowanie tego do budowy hybrydy samochodowej mija się ze zdrowym rozsądkiem. Kalibracja w konkretnych punktach, znaczne koszty serwisu (części). Potrzebna jest także wiedza, która jest w cenie.
  • Poziom 12  
    A pod względem wykonania i niezawodności to można go porównać do Rhewy czy raczej do axis (np. SE01). Nie wiem czy warto kupować wagę z tym modułem za ok. 500 zł, jeżeli wykorzystam sam moduł
  • Poziom 26  
    Witam. Bardzo dobry terminal wagowy. Trwały, szybki i niezawodny. Ale częsci zamienne w przypadku awarii to min. 1000 zł za podzespół. Do tego waga samochodowa = legalizacja = zatwierdzenie typu. Przy tym mierniku niewykonalne. Oczywiście posiadam instrukcję kalibracji. Co do konfiguracji wyjść komunikacyjnych - to zależy od wersji miernika. Osobiście polecam jakiś nowy miernik /spokojnie od 1000zł netto/. ajlepiej wziąć od kogoś kto posiada zatwierdzenie na hybrydy. Mogę podać na priva. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Witam, mam na stanie bizerbe po przejściu testu na wyświetlaczu pojawia sie 13, nie posiadam instrukcji, czy może wiecie co za błąd?
  • Poziom 10  
    Słowo BIZERBA mówi tyle samo co MERCEDES.
    Potrzeba więcej, jak się pyta, czyli typ.