Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[6650 z gps]Telefon się restartuje i internet nie działa :(

23 Sty 2009 20:31 2471 1
  • Poziom 9  
    Mam problem.

Od kilku dni przy używaniu telefonu on się restartuje.

Gdy jest w stanie czuwania , gdy się używa aplikacji zainstalowanych na komie, Odtwarza się filmy w programie core player, wysyła się sms-y, Dzwoni się do innych. To w tedy jest wszystko jest ok i tel się nie restartuje.

Ale gdy otwiera się jaki kolwiek film .mp4, (zapisuje się zdjęcia, które odebrano przez bluetooth), po zrobieniu zdjęcia aparatem zdjęcie zapisuje, otwiera się muzyke w programie odtwarzacz muzyczny, kasuje się dane w Menadżerze plików przyciskiem "c", i też kilka razy kiedy podłączyłem telefon w tryb "pc suite" i chciałem zobaczyć zainstalowane aplikacje sis, 1 raz też mi się zrestartował się telefon kiedy robiłem kopie zapasową danych za pomocą programu pc suite, Gdy robie ss programem Screnshot to po zrobieniu SS tel mi się restartuje ale zdjęcie zapisuje.To w tedy mi się restartuje telefon.

Mam też inny problem.
    Chciałem sobie skorzystać z neta ale gdy wchodzę w jaki kolwiek link to mi wyskakuje taki komunikat:
    1.Potrzebne połączenie z serwerem. Połączyć?
    -wybieram tak

2Wyskakuje komunikat żeby wybrać Punkt dostępu:
    -najpierw wybrałem: bluconnect
    i wyskoczył mi błąd, że nadal nie może się połączyć z netem
    -po tem bluconnect TT
    i z nowu wyskoczył mi błąd, że nadal nie może się połączyć z netem
    -następnie era internet
    i nadal wyskakiwał mi błąd, że nadal nie może się połączyć z netem

Próbowałem też się łączyć przez programy:
    -Opera Mini
    -Era GG
    -GG

I nadal nie mógł się połączyć z netem.

3.Za każdym razem wyskakuje mi ten błąd: :(

Pakiet danych:
    Pakiety danych niedostępne.
    Sprawdz usługi sieciowe.

Mam telefon z sieci era z simlockiem.Telefon ten zhackowałem.Konfigurację internetu miałem od razu wgraną.Jak mi nie chciał działać net to pobrałem go ze strony ery i nie pomogło.
    Proszę o pomoc.
    Komuś działa internet w noki 6650?
    Zdjęcie mojego telefonu:
    [6650 z gps]Telefon się restartuje i internet nie działa :(
  • Poziom 39  
    na resety powinno pomóc , ponowne załadowanie programu do telefonu.
    na net - załadowanie wszystkich konfiguracji potrzebnych do prawidłowego działania połączenia z netem /GPRS , WAP, MMS/ oczywiście jeśli dany model , obsługuje te usługi danego operatora.