Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Safrane jaki emulator do LPG

cunio_2007 24 Jan 2009 01:41 2878 4
 • #1
  cunio_2007
  Level 2  
  Witam mam problem z Renault Safran 94r 2.2 12v w aucie mam zamontowaną instalacje gazowa AG SIROCCO listwa wtryskowa waltek żółta jedno omowa nie mam emulatora auto bez problemu pracowło na wolnych obrotach w momencie dodania gazu zalewało go i gasło. Instalacja gazowa pokazywała błąd typu otwarte wtryskiwacze benzynowe teraz wtryski bezynowe odcięty mają plus za pomocą przekaźnika w momencie przejścia na gaz auto pracuje na gazie ale nie ma stabilnych obrotów ciągle rosną i spadają świeci też w czasie pracy na gazie kontrolka komputera. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie co z tym zrobić bo ja już nie mam cierpliwości. Byłem już u kilku gazowników nikt nie może tego zwalczyć.
 • #2
  dariusz105
  Level 26  
  tam jest typ wtrysku RENIX i bez specjalnego emulatora nie do ogarniecia.
 • #3
  marzenka08
  Level 1  
  Potwierdzam! System zapłonu i wtrysku paliwa RENIX, oporność wtrysiwaczy 2,6 om. koniecznie emulator wtrysków do systemu ReniX. Bez tego nie kombinuj bo nic nie zdziałasz. Pozdrawiam.
 • #4
  mania2
  Level 15  
  Sirroco nie obsługuje wtryskiwaczy 2,5 Ohm
 • #5
  cunio_2007
  Level 2  
  Fakt sirocco nie obsługuje wtryskiwaczy 2,5 Ohm. Zastosowałem emulator A.E.B 454 jego opór to 2,6 Ohm. Zmieniłem ustawienia na zewnetrzny emulator i musiałem inaczej podłączyć centrale pod wtryski benzynowe ponieważ podłączenie emulatora po przełączeniu na gaz skutkowało odcięciem sygnału również na centrale gazową i wszystko śmiga aż miło.