Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Equium - zablokowana klawiatura

24 Sty 2009 14:41 7197 4
  • Poziom 2  
    Ratujcie!!!
    Pare godzin temu w skutek kilkakrotnego nacisniecia klawisza shift podczas pracy z doc word(a przynajmniej wydaje mi sie ze to wtedy) zablokowala mi sie klawiatura. Od tamtej pory probuje to odkrecic ale nie potrafie, w panelu sterowania pokazuje ze wszysko jest ok, przywracanie systemu tez nic nie daje, dzialaja za to niektore klawisze funkcyjne( np FN+shift, itp)
    Naciskanie pojedynczych klawiszy nic nie daje...(slychac klikanie w glosnikach)a jeszcze jedno - jest to angielski laptop wiec nie ulatwia mi to rozwiazania problemu.Moze jest jakis skrot klawiszowy lub inna mozliwosc odblokowania?
    Prosze pomocy!!!
  • Poziom 43  
    Toshiba Equium niewiele mówi. Podaj konkretnie model.
  • Poziom 2  
    Toshiba Equium A100-306 model no PSAABE-00j00hav
    to informacje ze spodu laptopa
  • Poziom 37  
    brokat33 napisał:
    Ratujcie!!!
    Pare godzin temu w skutek kilkakrotnego nacisniecia klawisza shift podczas pracy z doc word(a przynajmniej wydaje mi sie ze to wtedy) zablokowala mi sie klawiatura. Od tamtej pory probuje to odkrecic ale nie potrafie, w panelu sterowania pokazuje ze wszysko jest ok, przywracanie systemu tez nic nie daje, dzialaja za to niektore klawisze funkcyjne( np FN+shift, itp)
    Naciskanie pojedynczych klawiszy nic nie daje...(slychac klikanie w glosnikach)a jeszcze jedno - jest to angielski laptop wiec nie ulatwia mi to rozwiazania problemu.Moze jest jakis skrot klawiszowy lub inna mozliwosc odblokowania?
    Prosze pomocy!!!

Prawdopodobnie klawiatura do wymiany - zwarcie w masce.
    pozdrawiam
    SQ9JXT
  • Poziom 14  
    Po pięciokrotnym wciśnięciu SHIFT-a uruchamia się tryb "Klawisze trwałe".
    Sprawdź, czy nie jest aktywny (w panelu sterowania, opcje ułątwień dostępu) lub ponownie wciśnij SHIFT-a pięć razy.