Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra G - przód, wzmacniacz, sub... pod CDR500?

mlezajsk 24 Jan 2009 16:58 2574 7
    mlezajsk
    Level 2  
    Witam serdecznie!
    Czytałem sporo na temat caraudio ale nigdy nie miałem z nim styczności aż do teraz. Mam autko Astre G i jakieś 2000 kasy którą chciałbym zainwestować w założenie sprzętu audio. Moja dotychczasowa literatura nauczyła mnie, że car audio buduje sie dla kierowcy - czyli podstawa to głośniki + tweeter na przód, wzmacniacz, sub i jednostka sterująca... No i tutaj 1 pytanie: Mam radio oryginalne CDR500 i chyba chciałbym je zostawić. Czytałem o wyjściach High Input i innych sposobach łączenia takiego radia ze wzmakiem ale chciałbym żebyście pomogli mi zbudować car audio za tą kwotę Przy ewentualnym pozostawieniu radia... Ile na co warto wydać? Głośniki 16,5cm na przód będą potrzebne. Ponadto mam możliwość zorganizowania wzmacniacza Alpiny V12 F405 jeśli się nie myle - warty sprzęt polecenia?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    bmw_e36_coupe
    Level 21  
    Nie napisałeś za jaką kwotę, do jakiej muzyki i czy w grę wchodzą też używki.
    mlezajsk
    Level 2  
    Kwote podałem - 2000 zł.
    Muzyka - rock, dance ale z naciskiem na sprzet który bedzie oddawał klimat gitar i dobrych wokali, ale da też rade jakby miał puknąć jakiś bass.
    Używki jak najbardziej wchodzą w gre.
    bmw_e36_coupe
    Level 21  
    Ta Alpina to bardzo dobry wzmacniacz jednak ma trochę mało mocy. Za ile możesz go mieć??
    mlezajsk
    Level 2  
    250... no ale skoro moc za mala to chyba odpada? jakiej mocy wzmaka mam szukac?
    bmw_e36_coupe
    Level 21  
    250PLN to bardzo dobra cena jednak pozostanie Ci wtedy 1750PLN a za tyle to kupisz naprawdę dobre klocki, które będą potrzebowały więcej mocy niż ta Alpina jest w stanie dać.
    kora98
    Level 19  
    Wg. mnie dobre radio to podstawa, nie Zmienisz radia i dasz lepsze klocki ? tylko po co ? nie Usłyszysz w pełni swojego zestawu
    mlezajsk
    Level 2  
    Przekonaliscie mnie do zmiany radia... Będzie to najprawdopodobniej Alpine CDE-101RM. Uznajmy że budżet zwiększa się do 2200 ale w tym musi być ta Alpinka więc 450 na nia... Pomożecie?