Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterowniki do Bluetooth Adapter pod win 98se

24 Sty 2009 18:26 1764 2
  • Poziom 9  
    Witam.Kupilem niedawno Bluetooth adapter ktory mial chodzic pod moim windowsem 98se.Niestety gdy wlożylem plyte z oprogramowaniem podczas instalacji wyswietlil mi sie komunikat "system operacyjny nie jest odpowiedni do uruchomienia programu Bluesoleil2.7.0.13 VoIP Release 071227". Co powinienem zrobic w tej sytuacji i skad sciagnac sterowniki?? Z gory dziekuje za kazda pomoc.
  • Poziom 34  
    Jakiej fimy ten Bluetooth - sprawdz strone producenta - w ostatecznosci mozna sprawdzic sterowniki innych producentow

Podobny watek byl TU
  • Poziom 9  
    Producent:Tracer
    model: Bluetooth Adapter B4
    Znalazlem sterowniki do mojego BT ale instalacja znow zakonczyla sie nie powodzeniem. Podczas instalacji sterownikow z tej strony (www.tracer.eu) wyswietlil mi sie komunikat "wystapil problem z tym pakietem instalatora windows.Nie mozna uruchomic biblioteki DLL wymaganej do dokonczenia tej instalacji..." nie rozumiem za bardzo o co chodzi i dlaczego jest z tym tyle problemow skoro na opakowaniu pisze ze dziala pod systemem operacyjnym Win98se/2000/ME/NT/XP/Vista wiec powinno mi rowniez dzialac:(