Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOMTOM ONE XL wymiana panela lcd

24 Sty 2009 20:26 5711 5
  • Poziom 2  
    Orientuje się może ktoś czy skomplikowana jest wymiana panela lcd w tym modelu. Niestety tomtom odkleił sie od szyby i mam pęknięcia na lcd. Nowy panel kosztuje około 200 zł i nie wiem czy jest sens naprawy. Jak mógłbym sam wymienić to jeszcze jakoś by mi się kalkulowało.
  • Poziom 31  
    nie jest to trudne. Musisz miec tylko TORX 5 srubokret zeby go rozebrac. Wyswietlacz wpinasz do złacza na płyte główna, nowy wyswietlacz jest z tasma, nic nie lutujesz czy wiercisz . w sumie 15min pracy
  • Poziom 2  
    Dzięki. Więc się zdecyduję.
  • Poziom 2  
    Witam, mam właśnie podobny problem - z tym, że padł mi panel LCD do TT GO 930. Szyba jest nienaruszona ale w środku jakby "zbite zwierciadło" - czyli poszedł panel LCD - czy z GO 930 też nie będzie problemu z wymianą? No i może wiecie gdzie mógłbym go kupić? Mam jeszcze gwarancję na 930-tke ale gwarancja pewnie tego nie obejmuje - a dopiero jutro dowiem się za ile oni (i czy w ogóle) to robią.

Pozdr
    Ryan80
  • Poziom 2  
    siema a ja rozkrecilem mojego TOMTOM`a ONE XL wszystko ladnie i pieknie sie rozbiera oprucz rozebrania wysiwetlacza :( za chiny ludowe niemoge wyjac wyswietlacza z przedniej obudowy czy ktos moze mi powiedzxiec jak to sie robi ? ;]
  • Poziom 43  
    Spacewalker napisał:
    ......miec tylko TORX 5 srubokret ....

Nie Torx5 tylko Torx6

PITOs :arrow: należy wcisnąć delikatnie zatrzaski na brzegu wyświetlacza są w szczelinach obudowy.

Ryan80 :arrow: koszt nowego wyświetlacza do serii x20 i x30 to 375 zł