Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Stilo - pytanie dotyczące alarmu.

fajny 24 Sty 2009 21:18 2055 3
  • #1 24 Sty 2009 21:18
    fajny
    Poziom 21  

Witam! Od niecałego tygodnia jetem posiadaczem Fiata Stilo 1.9 JTD 2002r. Chciałem się zapytać czy po jednokrotnym, krótkim naciśnięciu na pilocie (tzw. kluczyku scyzoryku) przycisku zamykania drzwi (taki przycisk z kłódką) powinny mrugnąć kierunkowskazy? W moim Stilo nie mrugają, a w instrukcji jest napisane, że powinny. Model alarmu to M 782 lub M 882, podałem dwa modele, gdyż w instrukcji są opisane dwa, a nie wiem jak sprawdzić, którą wersje posiadam :| .

P.S Sory za trochę lamerski opis, ale starałem się jak najlepiej zobrazować problem.

P.S 2 Jeśli nie w tym dziale napisałem, to proszę moderatorów o przeniesienie tematu.

0 3
  • #3 24 Sty 2009 22:13
    fajny
    Poziom 21  

Ok, dzięki! Trochę mnie pocieszyłeś, ale nie do końca, bo raz przy zamykaniu mi mrugnął, a teraz nie mruga. Zastanawia mnie czy wynika to z mojej niewiedzy czy z usterki alarmu. Ale mimo wszystko DZIĘKI!

0
  • #4 05 Lis 2011 15:01
    fajny
    Poziom 21  

Funkcje mrugania kierunkowskazów przy zamykaniu i otwieraniu drzwi pilotem można ustawić za pomocą komputera i interfejsu diagnostycznego. Problem rozwiązany.

0