Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Stag-L2 Mozliwe ze uszkodzony

LelokPL 25 Jan 2009 10:01 1233 1
    LelokPL
    Level 15  
    Witam Forumowiczów

Mój problem polega na tym ze mam od znajomej samochód do naprawy takie drobne poprawki i nie dociagniecia,ale nie działał jej gaz w Golfie 3 silnik 1.8 (ABS) Skrzynia Automat

Problem jest tego typu Naprawiłem gaz przyczyna nie było mazy na wielozaworze od reduktora i nie otwierał zaworu teraz jest wszytko ok Aczkolwiek jak sie przełaczy na gaz i trzyma sie noge na gazie przy 2000 obr to samochod chodzi normalnie przyspiweszenie ma i chodzi ok ale gdy puszcze noge z gazu samochod gaśnie z tego co udało mi sie sprawdzic nie steruje Emulator sondy a bynajmniej silnik krokowy nie działa nie drgnie nawet ,silnik sprawny 100 % sprawdzałem u mnie na mojej instalaci i działa

Instalacja Levato Emulator to STAG-l2 załaczam zdiecia Emulatora

Prosze o pomoc gdzie jakie nappięcia sprawdzic zeby doisc czy wszytko jest ok

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

Adrian
    grzes2681
    Level 11  
    Przyccyną może byc uszkodzony potencjometr lub rezonator(to coś niebieskie z dwoma nóżkami). Obserwuj diode czy reaguje na pedał gazu tzn czy świeci lub mruga, jeżeli nie to sprawdz potencjometr. W dalszej kolejności przewody od sterownika do silniczka a na końcu rezonator.