Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek vw sharan'97

Bittner85 25 Sty 2009 12:28 3480 7
  • #1 25 Sty 2009 12:28
    Bittner85
    Poziom 1  

Mam problem z centralnym zamkiem Sharan 97r
    Centralny nie jest na pilota , tylko zamykany kluczykiem.
    Działaja tylko zamki w przednich drzwiach, ale tylko te drzwi ktore sa zamykane kluczykiem (jak zamykam kierowcy to zamykaja sie tylko te, a jak pasazera-przod to tylko te).
    z tylu i w bagazniku nic nie slychac i nie zamykaja sie.
    Domykanie szyb dziala w kazdych drzwiach.
    Prosze o pomoc.
    Pozdrawiam

• #2 25 Sty 2009 15:04
    pkhenr
    Poziom 32  

czyli masz tak jakby nie było centralnego -a może poprostu bezpiecznik...

• #3 05 Mar 2009 19:30
    mariusz tomaszewski
    Poziom 13  

ja mam jeszcze inaczej.mam sharana 97 z 1.9tdi . kluczykiem zamknę i otworzę centralny zamek tak lewymi i prawymi drzwiami ale pilotem już te drzwi się nie odzywają. czyli wszystko chodzi z pilota a drzwi od pasażera milczą ale mogę nimi sterować tylko kluczykiem. reszta jest ok tylko z tym siłownikiem prawych przednich drzwi mam problem. bezpieczniki ok. podobno jakieś plastiki się kleją bo zapsikałem wd40 i trochę działały ale już się znowu popsuły i wd40 nic już nie pomaga. proszę o pomoc

• #4 08 Mar 2009 20:53
    jac66
    Poziom 10  

sproboj sprawdzic przewody w gomach ochronnych miedzy drzwiami a karoseria lubia sie lamac i sa podobne objawy

• #5 12 Paź 2009 17:39
    pavlo_007
    Poziom 2  

witam mam taki mały problem:)
    gdy otwieram drzwi w sharanie kluczykiem to wszystkie się otwierają zamykają, ale nie działają na pilota; jaka może być przyczyna???????????

• #6 12 Paź 2009 18:50
    grzech12
    Poziom 16  

Trzeba najpierw sprawdzić baterie i zsynchronizować pilota.

• #7 17 Kwi 2016 07:47
    waldi361
    Poziom 2  

Witam mam problem z zamkiem w sharanie 1997 rok mianowicie na początku nie zamykały mi się drzwi z tyłu za mną i od pasażera przód czyli koło mnie reszta działa poprawnie po rozebraniu tapicerek wymnieniłem zamek i wszystko zagrało zamyka otwiera i teraz zaczeły się schody pasażer przód zamek ani drgnie zero reakcji wszelkie możliwe pomysły co może być że nie chodzi padły zostaje mi tylko kwestia tego czy dobrze poskładałem ten wkład który napedza zamek bo były spalony jeden z silniczków jeżeli macie gdzieś schemat albo zdjecie jak powinno być ułożone te kółeczka czyli plastikowe zebatki czarna jedna biała dróga i dwie małe to poprosze o jak mają byc złożone potrzebuje wzoru

• #8 18 Kwi 2016 21:21
    waldi361
    Poziom 2  

waldi361 napisał:
    Witam mam problem z zamkiem w sharanie 1997 rok mianowicie na początku nie zamykały mi się drzwi z tyłu za mną i od pasażera przód czyli koło mnie reszta działa poprawnie po rozebraniu tapicerek wymnieniłem zamek i wszystko zagrało zamyka otwiera i teraz zaczeły się schody pasażer przód zamek ani drgnie zero reakcji wszelkie możliwe pomysły co może być że nie chodzi padły zostaje mi tylko kwestia tego czy dobrze poskładałem ten wkład który napedza zamek bo były spalony jeden z silniczków jeżeli macie gdzieś schemat albo zdjecie jak powinno być ułożone te kółeczka czyli plastikowe zebatki czarna jedna biała dróga i dwie małe to poprosze o jak mają byc złożone potrzebuje wzoru

Dodano po 9 [minuty]:

witam i już tydzien się mecze i nic wyciagnołem zamek tj od pasażera przód sprawdziłem czy dochodzi prąd jest są dwie kostki jedna mała druga duża mała jest pewnie od zamykania kluczykiem a duża od zamka jak przekrecam i to mnie ciekawi prąd swieci sie cał czas w małej kostce a chyba nie powinien a żaden zamek nie raaguje jutro sprawdze go na innych dzwiach jak bedzie oki czyli wina że nie ma masy i tu jest problem który to kabel kto wie

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo