Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schneider Scenario 29M431-nie wł. się tylko coś pika z tyłu?

25 Sty 2009 19:03 1678 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam telewizor Schneider Scenario 29M431 TV-1003.C-72854/M/DVSS/C-AV/AS. Pewnego dnia wył. telewizor na ok. godzinke i chciałem wł. i wogule się nie wł. i coś z tyłu zaczeło pikać. Tak jakby chciał się włączyć a nie może.Wcześniej wył. sie sam co jakiś czas i po 2 sek się sam wł. Jestem laikiem wiec nie znam się na elektronice ale chciałbym sie od was specjalistów poradzić co mogło sie stać i ile może kosztować naprawa.

Za porady z góry dziękuje.
  • Poziom 15  
    rumunex napisał:
    Jestem laikiem wiec nie znam się na elektronice

A to pech, bo widzisz no jest problem, bo to forum jest dla elektroników.
    Pozdrawiam
  • Moderator
    Jaja ture ale mu doje....., w sumie tak forum to jest dla elektroników w tym przypadku dla początkujących, laik to fajne określenie podoba mi się. Coś pika co to może być i ile to może kosztować, może to bomba zegarowa się uaktywniła może to kosztować twoje zdrowie. Kolego rumunex z takim zapytaniem mogę ci tylko powiedzieć że w rozsądnej cenie to naprawisz.
  • Poziom 2  
    Haha super mi pomogliscie! Sie ubawiłem, czyli jesteście słabymi elektronikami skoro nie wiecie!

P.S. jaja ture: jestem laikiem elektronicznym, skąd ja to wiedziałem że jakaś pussy odpisze że jest to forum dla elektroników!