Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy Polsat - Blokada rodzicielska od 22 do 7.Da się tak?

rickoo69 25 Sty 2009 21:17 9301 4
  • #1 25 Sty 2009 21:17
    rickoo69
    Poziom 12  

Witam.
    Mam problem.
    Mianowicie mam problem z człowiekiem który nałogowo ogląda telewizje od godziny 22 aż do skończenia wszystkich programów. Niestety zakazać mu tego nie mogę (rodzic). Wynikiem tego jest niezdolność do jakiejkolwiek pracy w dzień (wiadomo w nocy ogląda w dzień odsypia). Wpadł mi do głowy pewien pomysł. Więc chciałem założyć blokadę telewizji od godziny 22 do 7 rano. Wiem że najprostszym rozwiązaniem było by zabranie karty lub dekodera. Niestety to nie wchodzi w grę. I tu moje pytanie. Jeżeli da się coś takiego zrobić to jak to zrobić ? Telewizja to Cyfrowy Polsat Dekoder Mini Cyfrowy Polsat - Blokada rodzicielska od 22 do 7.Da się tak? Cyfrowy Polsat - Blokada rodzicielska od 22 do 7.Da się tak?.
    Jest tam coś takiego jak Blokada rodzicielska w Menu ale nie mam pojęcia jak tym się obsłużyć. Pilnie proszę o pomoc.

Pozdrawiam
    Rickoo69[/img]

do szanownych Adminów - nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu do stworzenia tego tematu więc założyłem tu. jeżeli źle zrobiłem proszę skorygować. dziękuję

• #2 25 Sty 2009 22:48
    jurek849
    Poziom 16  

blokada rodzicielska pozwala ograniczyć oglądanie programów w zależności od wieku /np: 16 lat/ nie ma możliwości ograniczenia czasu oglądania.

• #3 25 Sty 2009 23:30
    JAROPAR
    Poziom 2  

nie możesz ingerować w tuner więc spróbuj zablokować sygnal, a konkretnie przerywać obwód kabla antenowego z zastosowaniem dobowego regulatora prądu, a układ przerwania musisz sobie sam dorzeźbić. pozdrawiam

• #4 26 Sty 2009 08:18
    Doominus
    Poziom 34  

Może mały układzik z diodą IR ?
    Ktoś musiałby ci pomóc w programowaniu. Wystarczyło by użądzonko w określonym czasie wysyłało non stop sygnał ściszenia.

• #5 26 Sty 2009 21:50
    rickoo69
    Poziom 12  

wyższa logika z tego co widze... jak narazie dam sobie spokoj z robieniem czegokolwiek (2 klasa technikum el. dopiero) i pozostaje mi tylko wyciagac karte z dekodera :) Pozdro i dzieki za odpowiedzi

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME