Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Osoba do ktorej dzwonie nie słyszy mnie-Skype ?

26 Sty 2009 08:46 11312 12
  • Poziom 10  
    Od kilku dni mam problem z tym komunikatorem.Dzwoniąc przez Skype osoba do której dzwonie nie słyszy mnie ,albo słyszy z przerwami ,a ja ją słyszę??.Pozdrawiam---dodam mam internet o szybkości 2 MB:?:
  • Poziom 10  
    Już sprawdziłem.Nagrywa poprawnie..
  • Poziom 25  
    Kto jest dostawcą internetu ?. Sprawdź czy w testowym połączeniu do skype, czy też przerywa, czy usłyszysz się wyraźnie.
  • Poziom 10  
    Dostawcą jest UPC.A jak kol sprawdzić to testowe poł do Skype??.Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Na liście kontaktów jest "Rozmowa testowa Skype" dzwonisz, nagrywasz się i odsłuchujesz.
  • Poziom 10  
    Sory trochę się motam....po kliknięciu na folder kontakty w Skype pokazują się foldery z opcja dodaj ,szukaj ,konferencja. A nie ma tam opcji --rozmowa testowa Skype.--??.Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Więc nagrałem testową rozmowę i odtworzenie jej było poprawne.I co może być w tym układzie przyczyną braku słyszalności tego co mówię przez drugą osobę???.Pozdrawiam:?:

Dodano po 2 [godziny] 18 [minuty]:

Czy nikt mi nie pomoże???
  • Poziom 25  
    To w takim wypadku ta druga osoba niech sprawdzi tak samo jak ty, ale podejrzewam że dostawca internetu tej drogiej osoby przycina transfer w bardzo kiepski sposób i Skype sobie z tym nie radzi. Spróbujcie w czasie rozmowy nic nie ściągać-wysyłać, w Skype wejść w Narzędzia Opcje Zaawansowane Połączenie, na samej górze wpisać 80 w okienko z szarym numerem, portu 80 raczej się tak bardzo nie przycina.
  • Poziom 10  
    Kol ten zabieg wiele nie pomógł.Był serwisant z UPC sprawdził łącze,i jest wszystko ok.Mam 2 MG.Nie wiem co jest grane ,a na forum Skype nie można się zalogować...Pozdrawiam,:cry:
  • Poziom 10  
    No tak ,zapewne ciężki temat poruszyłem.To może macie jakąś myśl gdzie uderzyć z tym tematem ??.Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Na Skype się rozmowy video nie zaczęły i się nie kończą, więc spróbuj inny program. Nie napisałeś nic czy ta druga osoba przechodzi poprawnie "Rozmowa testowa Skype". Ani nic nie wiemy co za łącze ma druga strona. Serwisant to może mówić co chce, u mnie też był kiedyś serwisant ale z TPSA i ściemniał jak mógł.
  • Poziom 10  
    kol ja dzwonie na tel stacjonarne i na kom.I w obydwóch przypadkach wszędzie jest to samo.Ja rozmówce słyszę a ta osoba mnie nie.