Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką kuchenkę gazową kupić ?

tresor82 26 Sty 2009 12:07 24127 6
  • #1 26 Sty 2009 12:07
    tresor82
    Poziom 9  

Witam , musze kupić nową kuchenke gazowa (gazowa dla tego ze gaz wliczony jest w czynsz ) , żeby miała termoobieg , grill , i czy duza jest rożnica miedzy piekarnikiem gazowym a elektrycznym ?

ps.
    Cena tak do 1500 zł max

Edit :
    Zeby nadawała sie do pieczenia ciasta

Pozdrawiam

1 6
  • #3 26 Sty 2009 17:16
    adam_zg
    Poziom 12  

Kuchnie w pełni gazowe mają bardzo ograniczone możliwości, pełnej gazówki nie ma z termoobiegiem ( ztego co mi wiadomo), jest jedynie dodatkowo opiekacz lub grill. Piekarniki elektryczne są dużo lepsze od gazowych pod względem wyposażenia ( grzałki dolne, górne, opiekacz, termoobieg, grzałka kołowa, rożen), więc na twoim miejscu zastanowiłbym się nad sensem kupowania kuchni gazowej. najwyższy model z wrozametu to kuchnia KG 1320 Biała lub inox z rożnem i programatorem, a z Amici to 601GG4.43ZpMsYDN(W) ceny bardzo podobne wyposażenie też. Jakościowo firmy do siebie bardzo zbliżone. Acha obie to 60cm szerokość.

0
  • #4 26 Sty 2009 19:19
    tresor82
    Poziom 9  

adam_zg napisał:
    Kuchnie w pełni gazowe mają bardzo ograniczone możliwości, pełnej gazówki nie ma z termoobiegiem ( ztego co mi wiadomo), jest jedynie dodatkowo opiekacz lub grill. Piekarniki elektryczne są dużo lepsze od gazowych pod względem wyposażenia ( grzałki dolne, górne, opiekacz, termoobieg, grzałka kołowa, rożen), więc na twoim miejscu zastanowiłbym się nad sensem kupowania kuchni gazowej. najwyższy model z wrozametu to kuchnia KG 1320 Biała lub inox z rożnem i programatorem, a z Amici to 601GG4.43ZpMsYDN(W) ceny bardzo podobne wyposażenie też. Jakościowo firmy do siebie bardzo zbliżone. Acha obie to 60cm szerokość.

Dzieki za odpowiedz , a możesz coś polecić z elektryczno gazowej kuchni?

0
  • #5 26 Sty 2009 22:41
    424165
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 27 Sty 2009 06:44
    adam_zg
    Poziom 12  

Generalnie najważniejsze to musisz zdecydować czy 60cm czy 50 i czy gaz na szkle czy płyta metalowa ( polecam metalową gorzej wyglada ale praktyczniejsza) oraz czy biała czy Inox. Obie czołowe marki posiadają bardzo duży wybór piekarników, Mastercook (Wrozamet) ma chyba 5 lini wykończenia a Amica ze 3 więc to też w głównej mierze kwestia gustu, wejdz na strony producentów albo pojedz najlepiej do jakiegoś dużego sklepui Euro, Avans, MM i poogladaj sobie. Jeżeli chodzi o bezawaryjność obie marki mają swoich zwolenników i przeciwników. Ja skłaniam się bardziej do Mastercooka, sam sprzedałem dużo tych kuchni i mało kto narzekał zreszta ( w domu też mam Mastera) na Amice też nie było zbyt wielu skarg więc pooglądaj sobie zdecyduj sam.
    P.S. Obie firmy produkują w Polsce Amica - Wronki a Mastercook Wrocław.

0
  • #7 24 Kwi 2010 08:14
    Nexers
    Poziom 13  

To może odświeżę temat, gdyż interesuje mnie zakup kuchenki gazowo-elektrycznej do 1000-1200 zł. Szerokość urządzenia 50 cm. Co kupić w tych kwotach....?

0