Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pojazd zdalnie sterowany z kamerką?

26 Sty 2009 19:54 2151 7
  • Poziom 2  
    Witam!Na samym wstępie chciałbym powiedzieć, że nie wiem czy w dobrym miejscu założyłem temat, więc z góry przepraszam.

Ale przejdę do sedna sprawy

Ostatnio robię pojazd wojskowy używany przez marines.Wiadomo jeździ i strzela plastikowymi kulkami ogniem ciągłym.Wszystko już właściwie już jest skończone.Wóz jeździ i strzela.Działo jest obrotowe i można wycelować tam gdzie się chce.Teraz zajmuje sie robieniem aparatury.

Ale nie o to właściwie chodzi.

Ostatnio szukałem jednej części w szafie i znalazłem kamerkę internetową. Pomyślałem sobie, czy nie zrobić bardziej realistycznej i nie dodać kamerki.Dzięki temu mógłbym jeździć nie widząc pojazdu.

I tu jest problem.

Co zrobić abym tą kamerkę miał bezprzewodowo?Jest coś co za tanią kase umożliwi mi coś takiego?

Z góry dziękuje wszystkim za jakiekolwiek rady(NIE KRYTYKĘ )

Pozdrawiam :D
  • OptexOptex
  • Poziom 12  
    Cytat:
    Jest coś co za tanią kase umożliwi mi coś takiego?

Za małą kasę?? Czyli ile??

A czym chciałbyś w ogóle transmitować obraz?? Polecam Bluetooth. Moduły są dość tanie :D :)
  • OptexOptex
  • Poziom 2  
    Za tania kasę....czyli nie za dużo ok50zł??A właśnie pytam sie jak transmitować i w ogóle.:)
  • Poziom 15  
    Za 6x tyle mozesz kupic kamere bezprzewodowa na 2.4ghz po Av + konwerter AV -> USB i wsio. Ew kamera IP. Łatwiej sie nie da. A jak ktoś wie jak łatwiej to z chęcią posłucham.
  • Poziom 2  
    Oj nie wiedziałem ze to az tyle wyjdzie....ale moze znajde cos taniej na allegro.pl ...mi własciwie chodzi aby zrobic cos z tej mojej internetowac...chyba ze to nie opłacalne...lub nie mozliwe
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tak, to nieopłacalne.
  • Poziom 2  
    No to szkoda....hmm....dzieki za wszystko....