Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z dekoderem TV Vectra cyfrowy

27 Sty 2009 16:29 7441 6
  • Poziom 2  
    witam.

mam problem z dekoderem bo nie sądze aby był to telewizor. jestem laikiem w tych sprawach i nie wiem po której stronie leży wina.

otóz niedawno zostala podlaczona telwizja kablowa wraz z dekoderem cyfrowym. problem polega na tym iz przy odbiorze sygnału cyfrowego slychac z glosnikow TV drażniące buczenie. na dzwiek ten nie ma wpływu wyswietlany obraz. dzwiek zanika w momencie wyciszenia na telewizorze ale gdy wyciszam dekokder a na tv jest głos to buczenie nadal slychac. bylem juz raz w biurze obslugi klienta i wymienilem kabel ktorym jest połączona cala aparatura ale nic nie pomogło.

prosze o pomoc i pozdrawiam

telewizor to sharp lc 32sb25e
    dekoder to technisat
  • Poziom 20  
    Głośność regulujesz tunerem, więc dźwięk na maksa w tunerze, ustaw w miarę dźwięk na tv i po ściszeniu powinno być normalnie. Jak dasz dużą głośność na TV a tunera na minimalną to buczenie będzie standardem.
  • Poziom 2  
    no tak wlasnie robie, ale zastanawiam sie nad przyczyna
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Specjalista elektryk
    W chwili tego buczenia odłącz wtyczkę z przewodem antenowym z tunera - zobacz czy się coś zmieni, jeśli się poprawi, przed tunerem wstaw separator galwaniczny.
    pzdr
  • Poziom 2  
    Witam takze mam problemy z dzwiekiem, mianowicie co jakis czas trace dzwiek.. Wtedy wylaczam dekoder i wlaczam go pare minut pozniej i jest juz dzwiek.. Co mam zrobic? Czy to wina dekodera?
  • Użytkownik usunął konto