Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Land Rover Diskovery TD5 2000rok

27 Sty 2009 19:41 2502 8
  • Poziom 10  
    mam problem . koło zębate pompy olejowej po dokręceniu siłom 25N nie kręci się ? . czy pod kołem zębatym ma być podkładka dystansowa? . Ktoś robił remont takiego silnika?
  • Poziom 11  
    siemanko jutro poszukam info dla ciebie
  • Poziom 10  
    wielkie dzięki czekam.
  • Poziom 11  
    przepraszam cię bardzo miałem dużo pracy i z tego wynika brak informacji...wstępnie powiem że jest tulejka pod kołem ale nic pewnego... obiecuje że jutro zeskanuje ci tą beemke(a raczej serce)

Dodano po 22 [minuty]:

jeszcze raz ja.... na zdjęciu nie widać tulejki ani nic podobnego.. widzę tylko fazę na wałku pompy na którym koło powinno się oprzeć ....podany jest wymiar nawet śruby M8x35 ale innego elementu nie ma z tego wnioskuję że tulejki tam niema. a jak zdejmiesz koło to widać jakiś uszczelniacz ???
  • Poziom 10  
    Witam . znalazłem tam niema uszczelniacza a jest podkładka bardzo mała około 0.25mm a wiem dlatego bo ja miałem zerwanom śrube koła i znalazłem szczępy podkładki a pozatym sprzedający pompe po konsultacji tel. potwierdził istnienie. więc wiem że istnieje . Wielkie dzięki i Pozdrawiam Marekst3.
  • Poziom 11  
    siemka jak potrzebujesz info na temat budowy tego serca to wpisz w google bmw partsland rover korzysta z napoędu bmw więc coś się zawsze przyda
  • Poziom 10  
    witam ponownie . motorek miał zatarty wał przez pompe oleju .więc szlif dopasowanie panewek podeszły od TOYOTY diesla po małym dopasowaniu , wał miękki jak glina do BMW nie pasuje, ale dziś po składałem, odpaliłem i powiem że cudo jak zegarek pracuje . ten typ motoru tylko do LAND ROVERA szedł i to jest ogólnie wielka kiszka , 400 tys i po motorku . poza polską wymiana a u nas naprawa . nasuwa sie motto :polak potrafi: polecam wiedze wielu lat pracy mechanika i pozdrawiam marekst3.
  • Poziom 11  
    witam witam. muszę pochwalić bo też robię ciekawe rzeczy..
    seicento 900.... turbo???
    a jak.. intercooler od vw t5(ogromny) żadne programy mapy czy jakieś tłoki korby.... kompletna seria i daje się we znaki... popstrykam fotki to dodam jak na razie test drive on track
  • Poziom 10  
    Witam . dawno nie pisałem ale jestem . Land rover odpalony pracuje jak zegarek a raczej star 200 bo taki ma dzwięk. a te fotki 900 tki turbo to ciekawe dam ci imeila ;marekstanek@vp.pl . mam zamiar się brać za alfe 2.0 TS i dołożyć turbo . jak masz jakomś wiedze na ten temat to napisz. pozdrawiam marekst3