Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW T5 czy ktoś wie co to za kontrolka?

27 Sty 2009 20:01 3695 8
  • Poziom 10  
    Witam,mam pytanie odnośnie kontrolki która wyświetla mi się zawsze po wyłączeniu s-ka.W książce od tego pojazdu nie ma nic na ten temat napisane.Auto jest sprowadzone więc z poprzednim właścicielem (niemcem) nie mam kontaktu by się dowiedzieć.Dodam ,że ta kontrolka wyświetla się pulsacyjnie zależnie od wyłączonego zapłonu jakieś piętnaście minut po zgaszeniu s-ka i później już się nie wyświetla.Auto Vw t5 2004.Dodaje zdjęcie i jeśli ktoś wie proszę o odp.Pozdrawiam

VW T5 czy ktoś wie co to za kontrolka?
  • Poziom 27  
    masz tam tacho ? to chyba informacja zeby zmienic tarczke alenie mam pewnosci
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Witam prawdopodobnie jest to do zegara jak i do daty
    czyli automatycznie sie nastawia czas bez ingerencji czlowieka
    jesli sie myle niech mnie kto poprawi
    jezdzic nie przejmowac sie,
  • Poziom 10  
    Nie mam tacho chyba,że ktoś wymontował przed sprzedażą auta. Tak się zastanawiam nad Gps?.Da się to sprawdzić przez Vag?Jeszcze jedno szwagier ma blaszaka też t5 i u niego nic takiego się nie wyświetla mój jest doka.
  • Poziom 42  
    Automatyczne ustawianie godziny i daty plus korekta, tak jak nowoczesne zegarki sterowane z chyba z Berlina
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    jest to zegar sterowany drogą radiową
  • Poziom 10  
    Jeżeli to jest od tego co kolego dabu piszesz to rozumiem ,że nie wszystkie T5 miały.Mój posiada ogrzewanie postojowe sterowane zegarem to chyba po to ta aktualizacja,czyli zależne jest to od wersji.Sterowane drogą radiową czyli przez antene od radia pobiera dane do ustawień (aktualizacji)?
  • Poziom 10  
    Dziękuje za odpowiedzi.Temat uważam za zamknięty.