Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Serwis olej - Citroen C8. Manualne kasowanie.

27 Sty 2009 21:20 5437 7
  • Poziom 10  
    Witam. Mam pytanko? Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy w C8 2,2 hdi
    można manualnie skasować serwis oleju, jeżeli tak to w jaki sposób. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
  • Poziom 30  
    z kolorowym monitorkiem? Nie spotkałem się.
    lexia,kts x431
  • Poziom 10  
    jest to zwykły z okrągłymi zegarami lcd nie posiada
  • Poziom 39  
    Serwis oleju w 2,2 HDi? Pierwsze slysze, tam nie ma serwisu olejowego. Jest tylko licznik przebiegu miedzyprzegladowego.

Jesli o to ci chodzi to : wylaczyc zaplon, wcisnac lewy przycisk wyswietlacza kilometrow, wlaczyc zaplon poczekac poki nie odliczy do zera, puscic przycisk, wylaczyc zaplon i wlaczyc ponownie. Powinien sie pojawic przebieg do nastepnego przegladu.

BTW: wszystko to lopatologicznie jest opisane z obrazkami w instrukcji obslugi.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    A co jeśli ktoś nie ma instrukcji? w tym aucie akurat jest serwis oleju no i cały czas komputer wyświetla komunikat o konieczności wymiany.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 39  
    Kolego basbet, w tym aucie NA PEWNO nie ma serwisu olejowego.

Tak jak wyzej napisalem, jest licznik przebiegow miedzy przegladowych uwzgledniajacy rowniez przebiegi czasowe (tzn. ze ograniczeniem jest zarowno liczba kilomtrow jak i czas eksploatacji, co pierwsze zostanie przekroczone)

W przypadku braku instrukcji najlepszym rozwiazaniem bedzie jej kupno. W ostatecznosci mozna ja tez pozyczyc i skserowac.

Podaj pelne brzemienie wyswietlanego komunikatu.