Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dekoder DSR-7000 podobny do Fergusona - problem z kartą C+

27 Sty 2009 22:52 3294 8
  • Poziom 19  
    Witam !

Posiadam tuner sat jak w tytule i kartę C+ która działa na nim lecz...nie przechodzą uprawnienia na kartę tak więc muszę co jakiś czas ratować się chodzeniem do sąsiada. Stąd moje pytanie !

Chciałbym aby ktoś mnie oświecił jak i czym wgrać taki soft do tego tunera aby uprawnienia zaczęly być czytane !

Tuner ponoć jest "prawie" jak Ferguson AF-6318 ale jak wiecie prawie robi czasem wielką różnicę...

listy mają końcówkę .ir3 i wgrywają się innym Ariterem niźli w 6318, a softu do tego DSR'a znaleźć nie mogę a jak już to z rozszerzeniem .bin a nie .auc...czyżby to znaczyło że nie da sie wgrać softu Arionerem jak do 6318 ?!

Reasumując proszę o informację:

gdzie znaleźć soft do tego DSR'a
    jak go wgrać i czym...?

Teraz w zakładce Informacje mam takie oto dane:

Hardware version: DSR-7000
    Software version: PACA0110S1990Np
    Database version: 01
    Boot version: 01

Listy mogę sobie zmieniać zczytywać i wgrywać ale softu nie potrafię a porady że to to samo co 6318 jakoś mi nie pomagają...

z góry dzięki za pomoc i wyjaśnienia..

pozdrawiam

pasc
  • Poziom 16  
    Witam
    Spróbuj Tego tylko lista tam jest już nie aktualna.

Edit: Lista jest TU
  • Poziom 19  
    witam !

problem w tym że soft ze stronki już mam wgrany i to właśnie na nim nie przechodzą uprawnienia...szukam nowszego...

dzisiaj już caly wieczór kopałem "LAKi" zdechł i nie wiem skąd czerpać...

dlatego proszę o pomoc lub wskazówkę gdzie szukać softu z np. końca 2008 roku ?!

pozdrawiam

pasc
  • Moderator - Telefony Stacjonarne
    Masz wersję z nowym prockiem i stare softy do niego nie pasują. Nie wiem czy sa nowe :(
  • Poziom 19  
    witam !

no dobrze...a skąd wziąść takowy "oryginalny soft" z końcówką .AUC ?

jeśli ktoś wie gdzie takowy leży...to barrrrdzo proszę o pomoc !

pasc
  • Poziom 19  
    witam !

Jak widzę są ludzie którzy chcą pomóc i za to wielkie dzięki lecz...softy które mi podsyłacie jak na razie to waśnie te ( a dokładnie jeden i ten sam) na którym nie przechodzą uprawnienia więc jak widzę nikt pewnie nia ma informacji o czymś nowszym do tego tunera.

Swoją drogą niech mi jeszcze ktoś wytłumaczy jak to jest z softem z rozszerzeniem ".bin" wgrywa się go JTAG'iem czy jakoś inaczej ? Czy też można jakoś przerobić soft z ".bin" na ".auc".....hmm ???

pozdrawiam

pasc
  • Poziom 16  
    A próbowałeś z TYM softem

sory niedopatrzyłem że to jest ten sam sofcik.

Wejdź na forum laki'ego , poproś może ktoś Ci podrzuci oryginała.
  • Poziom 19  
    nie...wrócę doma to zobaczę...na razie dzięki za zainteresowanie

aha i jeszcze jedno pytanie w tym ostatnio podanym linku jest odnośnik do pliku gdzie są parami dwa softy i dwa booty (.buc i .auc) czy muszę zawsze wgrywać parę czy wystarczy tylko soft .auc ( a boot .buc może zostawać poprzedni ?!) ???

pasc

ps: hmm...zobaczę hehe...to będzie ciężko zobaczyć gdyż....soft trzeba wgrać i poczekać aż karta się zablokuje (nie przejdą znowu uprawnienia, bo teraz są niestety hehe)