Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica PA4560-brak wirowania

07 Kwi 2004 00:43 2113 5
 • Poziom 15  
  Pralka bez wsadu wiruje np.na 8 programie poprawnie, natomiast przy znamionowym obciążeniu jak i minimalnym , lekko próbuje sie rozpędzić ale zaraz chamuje, przy czym kreci prawo lewo poprawnie jak i odciąga wodę poprawnie. Jak tu się zabrać do dzieła ? Panowie zaradzcie coś.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Specjalista AGD
  Sprawdz stan szczotek w silniku
 • Poziom 13  
  Witam!
  Sprawdź czy działa prądniczka czy daje napięcie , czy ma przejście uzwojenie?
 • Poziom 15  
  okazało się że były braki w dostarczaniu energi 230V na płycie głównej przez wyłącznik główny, oczywiście takiego przełacznika nigdzie nie uświadczysz.W serwisie kosztuje 350 zł _ no z całym komputerem oczywiście + wymiana panelu ponieważ takiego modelu już nie robią.
 • Poziom 13  
  Witam !
  Moje wyrazy współczucia nie jest to ciekawy temat , gdy trzeba wykasować tyle kasy,a tak poza tematem czy nasi mądrzy producenci nie mogą pomyśleć zanim coś wyprodukują nie można by było tylko wymienić przełącznik???
  Pozdrawiam.
 • Poziom 15  
  wygląda na to ze jest to polityka światowa z tymi cześciami zamiennymi , mam niestety albo stety na codzień robić różne cudactwa i w zasadzie nie ma części zamiennych tylko całe panele się wymienia_
  Notabene w tej pralce nawalił łożysko od bębna i opuściły sie zawiasy od włazu _ okienka_ i co serwis zrobił _ była jeszcze na gwarancji_ wymienił cały kocioł z fartuchem oraz całe drzwi . Gdzie te czasy jak wymieniało się łożysko w kociołku ale teraz plastiki to podstawa . Chyba się trzeba przebranżowić i ---latać w kosmos