Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektryczne Szyby i centralny - VW Polo

28 Sty 2009 00:20 16467 10
  • Poziom 12  
    Witam.
    Czy mógłby ktoś powiedzieć mi jak wygląda układ sterowania elektrycznymi szybami i centralnym zamkiem w VW Polo 6N1 (97r,1.0L). Chodzi mi o to czy silniki szyb są sterowane bezpośrednio z przełączników czy może jest jakiś sterownik. Zamek jest pneumatyczny i wiem już że sterownik jest wbudowany w pompkę. Ale interesowało by mnie jeszcze jak podłączone są przewody od zamka do pompy i opis pinów we wtyczce pompy. Byłbym wdzięczny za jakieś informacje, schematy. Na forum nie znalazłem nic satysfakcjonującego.
    Pozdrawiam.
  • IGE-XAO
  • Poziom 12  
    A może ktoś byłby na tyle uprzejmy i umieścił albo przesłał na maila schematy elektryczne układu szyb i zamka. Byłbym bardzo wdzięczny.
  • Poziom 12  
    No właśnie nie. Próbowałem już i nic.
  • IGE-XAO
  • Poziom 11  
    Witam
    Spróbuj zrobić próbe kontrolką zapnij ją do masy a drugi koniec wtykaj w kable co wychodzą z drzwi powinno zadziałać jeżeli jest sterowane masą

w passacie 95 rok w drzwiach jest zielony kabel na otwórz szary na zamknij
  • Spec od samochodów
    Nie działa bo niema sterownika domykania sterowane tylko z przełączników
  • Poziom 12  
    Dokładnie. Nie ma tego sterownika. A schematy chciałem po to aby zbudować taki sterownik.
  • Poziom 29  
    zbigel napisał:
    Dokładnie. Nie ma tego sterownika. A schematy chciałem po to aby zbudować taki sterownik.

Są gotowe na pilota
  • Poziom 12  
    Tak wiem, że są gotowe. Ale ja chce sam złożyć taki moduł. Mam pewne pojęcie o elektronice i wydaje mi się poradziłbym sobie. Brakuje mi tylko tych nieszczęsnych schematów.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Witam. W końcu udało mi się znaleźć jakieś schematy. Oto one, może komuś się przydadzą.
    Pozdrawiam.
    Elektryczne Szyby i centralny - VW Polo
  • Poziom 15  
    Witam. w moim polo 97 rok centralny fabryczny pneumatyczny jest sterowany dwoma plusami i wystarcza mu minimalny impuls,a za reszte odpowiada pompka która ma wbudowane sterowanie
  • Poziom 23  
    sterowanie napewno plusem-to bankowe,sprobuj podac plusa na przewod czerwony/niebieski wychodzacy z drzwi kierowcy,zamknie zamek i... domknie czy nie szyby??